Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

30 Ağustos zafer bayramınız kutlu olsun Yazdır E-Posta
Yazar recep   
30 Ağustos Zafer Bayramıniz kutlu olsun.

Bağımsız Türkiye Cumhuriyetinin oluşturulmasının temelleri bu zaferle birlikte perçinlenmiştir. Dünya medeniyetinin ve tarihinin oluşmasına büyük katkı veren Türk Milleti Mondros Mütarekesi ile başlayan işgale ve esarete karşı Mustafa Kemal Atatürk’ ün önderliğinde top yekûn olarak kurtuluş Savaşını başlatmıştır. 
Asırlardır birçok devlet kuran ve zaman zaman toprakları işgallere uğrayan milletimiz, bağımsızlık duygusundan asla vazgeçmemiş ve gerekli mücadeleyi esir milletlere örnek olacak bir şekilde vermiştir. 

Vatan olmanın,bağımsız olmanın ne büyük kazanım ve nimet olduğunu yaşadığımız coğrafyaya baktığımızda daha  net olarak anlıyor ve görüyoruz.
2017 Dünyasında mynanmarda dünyanın gözü önünde müslüman oldukları gerekçesi ile insanlar katledilmektedir.Bizlere düşen ecdadımıza minnet, bu aziz vatana ve nerde olursa olsun mazlum sanlara sahip çıkmaktır.
   Bu vesileyle 30 agustos zafer bayramınızı tebrik eder,bağımsız Türkiye Cumhuriyetini bize hediye eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ ü, onun silah arkadaşlarını ve şehitlerimizi,rahmetle anıyor, aziz hatıraları önünde saygiyla eğiliyorum. Ruhunuz şad olsun.
» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >