Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

8.Mart Dünya kadınlar günü. Yazdır E-Posta
Yazar recep   

8.Mart Dünya kadınlar günü.

Bu gün herkes kadınlar gününü kutluyor, tıpkı sözüm ona Müslümanım diye geçinen, her Haltı işleyen, Müslümanlığın yasakladığı her şeyi gizliden gizliye yapan, ama beş vakitte namaz kılan insanlar gibi, Aracının arkasına, huzur İslam’dadır yazıp,250 promil alkollü çıkan Müslüman kardeşimiz gibi, minibüsün arkasına huzur İslam’da yazıp 12 kişilik araca 40 kişi koyan sözde Müslüman gibi, Atatürkçülüğün arkasına sığınan din düşmanları gibi. Hipokrat yemini edip organ mafyasına çalışan, çocukları kaçırıp organlarını çalanlar gibi,8 Mart dünya kadınlar günü kutlayan sözde insanlardan olmak istemiyorum ve şimdi soruyorum gerçekten kadınlar ve güçsüzler korunuyor mu? Onları koruyan var mı? Kadın şiddet görmeye devam ediyor mu? Sadece Şubat 2015 içeresinde 21 kadın şiddete maruz kalarak hayatını kaybetti.

Bu şiddeti önlemek için siyasilerin caydırıcı bir kanun çıkarttığı var mı? Yok 8 mart dünya kadınlar günü kutlu olsun.!

Günümüz kadınları sizler kendi haklarınızı koruyacak geliştirecek kudret ve güce sahipsiniz. Tıpkı Halide edip Adıvar gibi, Sabiha gökçen gibi, müzeyyen Saner gibi, Nezihe Muhiddin gibi, safiye ali gibi, Semiha es gibi, Gül esin aydın gibi, Zehra Kosova durmaz gibi. İşte bu kadınlarımız ufkunuzu açsın, hedefinizi belirlesin.

 

Tarihe isimlerini altın harflerle yazdıran Yukarıdaki kadınlarımızı saygıyla yâd eder, Onların izinde ve anlayışında olan kadınlarımızın kadınlar gününü tebrik ederim.

» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 566
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9694140