Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Hayırlı Ramazanlar Yazdır E-Posta
Yazar recep   

RAMAZAN AYINIZ KUTLU OLSUN.

       Rahmet, bereket, hoşgörü, şeytanların zincire vurulduğu on bir ayın sultanı Ramazan ayına bir kez daha kavuşmanın şansı ve mutluluğunu yaşıyoruz.

 

       Her milletten, her inanıştan insanların bir arada yaşadığı Büyük şehirlerde Mübarek ramazan ayı içersinde birbirimize karşı hoşgörülü olmamız gerektiğini unutmamalıyız.

 

       İslam dinin Güzel Ahlak ve hoş görü dini olduğu bilinciyle, mübarek Ramazan ayı içersinde, gerek rahatsızlığı, gerek inanışı veya başka sebeplerden ötürü orucunu tutamayanları kınamamalı, hor görmemeli, oruçluyuz diye üstünlük sağlamamlayız.

 

       Her ne sebeple olursa olsun oruç tutamayanlarında oruca, oruçluya ve Ramazana saygılı ve hoş görülü davranmalı, oruca olan saygının kurtuluşa vesile olacağını asla unutmamalıdır.

 

       Değerli oruçlu Müslümanlar, Ramazan ayı boyunca gerginlikten, tartışmadan uzak durmalı, sinirlilik ve gergin hallerimizin sebebini asla oruca bağlamamalıyız. Uğradığımız olumsuzluklara, fenalıklara karşı ben oruçluyum deyip geçmeliyiz.

 

       Bu duygu ve düşünceyle Mübarek Ramazan ayınızı Tebrik eder, Ramazan ayını Hakkıyla eda edenlerden olmayı Yüce Allahtan dilerim.

 

» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 671
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9478172