Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

gecemiz Yazdır E-Posta
Yazar recep   

19 Nisan 2014 gün Bağlarbaşı kültür merkezinde yapılan gecemize katılım geçen yıllara oranla düşük oldu.

Gecemize, kendisi küçük ama yüreği kocaman olan BİLGE NUR Damgasını vurdu. Bir birinden güzel, yöremiz türkülerini Cavit hocanın sazı eşliğinde seslendirdi.

 gecemiz 2014

 

Gençlerimizden, gitarda Kaan Kılıçaslan, kemanda Özge Karakurt okudukları şarkılarla bizlere unutulmaz anlar yaşattı.

gecemiz 2014

 

 

Derneğimiz davetlilere kokteyl ikramında bulundu.

 gecemiz 2014

 

 

Kemençe sanatçımız hepimizin düğününü yapan, iyi günde kötü günde daima yanımızda olan Hüseyin Çendeoğlu ve Hicabi Şenlikoğlu çaldığı kemençe ve söylediği türkülerle gecemizi şenlendirdiler Kendilerine teşekkür ederiz. Bizleri her Zaman olduğu gibi, işlerinin yoğunluğuna rağmen bu gecede de yalnız bırakmayan TİRDEF genel Başkanı, fakat ben onun başka unvanını da söylemek istiyorum, Gerçek bir Tirebolu aşığı, candan yöresi insanına aşık, mevki ve makamın değiştirmediği gerçek bir Tirebolu sevdalısı sayın Haldun DOMAÇ'A Şükranlarımı sunuyorum.

Bağlarbaşı kültür merkezini bizlere tahsis eden Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Hilmi Türkmen'e teşekkür eder yeni dönemde başarılar dileriz.

 

 

 

 

 

 

» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 671
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9478432