Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

5.Tirebolu Kültür günleri Yazdır E-Posta
Yazar recep   

Tirebolu Kültür Sanat Günleri’nin 5’incisi bu yıl 11 Mayıs 2014 Pazar günü Esenler Nene Hatun Kültür Merkezi’nde yapılacak.

TİRDEF (Tirebolu Dernekler Federasyonu) tarafından geleneksel olarak organize edilen Tirebolu Kültür Sanat Günleri’nin 5’incisi bu yıl 11 Mayıs 2014 Pazar günü Esenler Nene Hatun Kültür Merkezi’nde yapılacak.

5. Tirebolu Kültür ve Sanat Günleri’nde Tirebolu’nun geleneksel kültürü çeşitli etkinliklerle tanıtılırken, Tirebolu’nun yetiştirdiği değerlerden ikisi bu yıl da anılacak ve isimlerinin gelecek kuşaklara iletilmesi sağlanmış olacak.

Yeni hizmete giren Esenler Nene Hatun Kültür Merkezi’nde organize edilecek Kültür ve Sanat Günleri’nde bu yıl “Turizm” konusunda bir panel yapılacak. “Tirebolu ve Turizm” temasının ele alınacağı panelde Tirebolu’nun turizmle gelişmesi için yapılması gerekenler uzmanlar tarafından masaya yatırılacak.

Tirebolu Günleri’nde her zaman olduğu gibi geleneksel yemek kültürü ikramlarla tanıtılırken, fotoğraf ve resim sergileri ile İstanbul’da Tirebolu ruhu yaşatılacak.

Giresun Yöresi Halk Müziği ve Halk Oyunları gösterileri konukların memleket özlemini gidermesini ve coşkulu dakikalar geçirmesini sağlayacak.

Bu yıl 11 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak Tirebolu Günleri’ne Tirebolu Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran ve Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak katılıp, destek verecek.

Etkinliğimize tüm Giresun ve Tirebolulular ile dost ve konuklarını davet ediyoruz.

 

http://www.tirdef.com.tr

 

» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >