Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

İFTARIMIZ Yazdır E-Posta
Yazar recep   
Derneğimiz bu yıl ilk olarak Küçüksu kıyı emniyet tesislerinde düzenlediği iftarda, iftar bereketini hemşerilerimiz ve Tirebolulu komşularımızla birlikte paylaştık.
18 Temmuz 2013 iftar

İftarımıza TİRDEF genel başkanı Haldun Domaç, yönetim kurulu üyeleri hasan dönmez, İsmail sonuncu, Mustafa Öztürk ve aileleri katıldı.

18 Temmuz 2013 iftar

Birlik beraberlik ve manevi duyguların en üst düzeyde yaşandığı mübarek ramazan ayında, komşuluk ve akraba ilişkilerinin unutulmaya yüz tuttuğu günümüzde Derneğimize yaptıkları katkılarla, bizlere birlikte iftar yapmanın maneviyatını yaşatan; Sayın Hüseyin Beşli, Özcan Beşli, Ömer Kizir, Avni Küçük, Ayhan Kılıç, Abdullah Keçeci, Hasan Kabaca, Nurfan Kartal, Turan Kuruca, Osman Kılıç, Ahmet Kılıç, Mevlüt Bayrak, Salih Karakoç, Alaettin Ölüç,  H.İbrahim Kabaca ve dernek yönetim kuruluna çok teşekkür ederiz. Allah’tan kazançlarını bereketli ve daim kılmasını niyaz ederiz.

18 Temmuz 2013 iftar


» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >