Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Karadenizliler kahvaltıda buluştu Yazdır E-Posta
Yazar recep   

Kara deniz Konfederasyonunun (KARKON) düzenlediği kahvaltılı toplantıya derneğimizi temsilen katıldık. Bölgenin sorunlarının görüşülmesini beklediğim toplantıda her zaman olduğu gibi hayal kırıklığı yaşadığımı belirtmek isterim. Söz alan federasyon başkanlarından iki konuşmacı yöremizin Yöresinin sorununu dile getirdi.

Kara Deniz Konfederasyonu (KARKON) genel başkanını yaptığı konuşmada Avrupa birliği fonlarından yararlanmanın zorluğunu dile getirdi ve bu fonlardan yararlanmayı kolaylaştırılmasını istedi.

Artvin federasyonu Başkanı Artvin de altın madeni arama ruhsatları iptal edilmelidir. Yerin altındaki altından yerin üzerindeki güzellikler daha değerlidir dedi ve maden ara ruhsatlarının iptal edilmesini istedi.

egemen bağış

Bakan Egemen bağış yaptığı kısa konuşmada açılım sürecini anlattı eğer yanlış anlaşılma varsa böyle bir eleştiri oluyorsa biz bu süreci iyi anlatamadığımızdandır dedi. Bağış öğle birilerinin söylediği gibi süreç bir pazarlık süreci değil barış surecidir terör belasından kurtulma sürecidir dedi ve bu süreci başlatanda sizin hemşeriniz sizin kardeşiniz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır dedi. Bizim amacımız bu ülkede vatandaş eşitliğini sağlamaktır bir düşünün bundan beş on sene önce sen baş örtülüsün başını açmadan okula giremezsin,sen imam hatiplisin diyerek önüne katsayı engeli konulan ve anayasamızın eşitlik ilkesinden faydalanamayan gençlerimiz artık eşit vatandaş haklarından yararlanır hale gelmiştir.Sayın başbakanımız bir konuşmasında şiir okudu diye belediye başkanlığı görevinden alıp ceza evine götürüldüğü günleri hatırlayın sizlerin içinizden çıkan Karadeniz uşağuni alıp hapishaneye götürüp bıraktınız ve bu şarkı burada bitmez dediniz,birileri de muhtar bile olamaz dedi.İşte sizin içinizden gelen bu kardeşiniz Türkiye’nin önündeki engelleri tek tek kaldırdı.inşallah sizlerinde desteğiyle terör belasından da kurtulacağız dedi. 

» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >