Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Dayanışma gecemiz Yazdır E-Posta
Yazar recep   
6. Dayanışma gecemizi 14 Nisan 2013 Pazar gün nagehanda gerçekleştirdik. Yaklaşık iki yüz elli hemşehrimizin katıldığı gecemizde hemşerilerimiz Hicabi şenlikoğlu ve davul zurna eşliğinde doyasıya eğlendi. 
 2013 gecemiz
 Başkan Recep Karakoç  yaptığı selamlama konuşmasında şunları söyledi. Derneğimiz her yıl daha etkinleşerek bölgesinde farkındalık yaratmaya devam ediyor. Tirebolu Balıkçı Barınağının Limana dönüştürülmesinin söylenenin aksine Tirebolu İçin yıkım olacağını altını çizerek Tirebolu kamuoyuna açıklama yapmış düşüncesini cesaretle ifade etmiştir dedi. Bölgemizde yapılan olumlu gelişmelere destek oluyor bölgemiz için olumsuz bulduğumuz gelişmelerin karşısında duruyoruz dedi. Derneğimizin daha etkin olması için siz değerli üyelerimizin aidat ödentilerine ihtiyacımız vardır. Bunun için sizlere zahmetsiz sırasız bir sistemle aidat ödemeniz için Türksel ve Ave hattı olanlar

(CİVİL YAZIP BİR BOŞLUK BIRAKTIKTAN SONRA 10 YAZIP 8071 KISA MESAJ ATARAK AİDAT ÖDEMELERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ)

Derneğimiz TİRDEF Üyesi derneklerden birisi bu amaçla daha sorumlu çevremize daha duyarlı olmaya çalışıyoruz dedi. TİRDEF olarak yaptığımız kültürel faaliyetlerden bir kısmı masalarınıza dergi broşür olarak istifadelerinize sunulmuştur. Önümüzdeki Günlerde 28 Nisan 2013 Beykoz Necmettin ERBAKAN Kültür merkezinde 4.Tirebolu Kültür günleri düzenlenecektir hepinizin katılımını bekliyorum dedi. Çeşitli çekilişlerin de yapıldığı gecemizde büyük ödül not book Yakup Kurucaya çıktı bu hediyeyi Yakup kuruca derneğimize bağışladı.

 

2013 gecemiz

Gecemize katılanlar arasında TİRDEF Genel başkanı Haldun DOMAÇ TİRDEF Genel muhasibi İsmail Somuncu. Belen köyü dernek başkanı Hilmi somuncu, Üsküdar Giresunlular derneği başkanı Hemşerimiz Muharrem Günaydın katıldı. Belen köyü dernek başkanı bir jest yaparak çekilişe (B) Sınıfı sürücü belgesi hediye etti.

2013 gecemiz 

 

 2013 gecemiz

 

 Gecemizde plaket merasimi de yapıldı. Bundan 40 yıl önce Küyümüze yol yapılması sırasında yolun daha düz ve güzel olması için dümdüz çilekli bahçesinin ortasından yol veren merhum Haydar Keçeciye plaket verdik. Plaketi Oğlu İsa Keçeci aldı.Yaptığı katkılarla köyümüzün kalkınmasında büyük emeği bulunan Emekli Kur. Alb. Ahmet EKMEKÇİYE, Avni KÜÇÜĞE plaket verdik.Gecemiz saat 11,30 da sona erdi.

 

 

» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >