Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

4,Tirebolu kültür günleri Yazdır E-Posta
Yazar recep   

 

4. Tirebolu Kültür ve Sanat Günleri’nde geri sayım başladı. Beykoz Belediyesi Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde 28 Nisan’da gerçekleşecek etkinlikte gündeme gelecek panelin konusu belli oldu.

 

TİRDEF eski Başkanı ve Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halit Keskin’in moderatörlüğünde gerçekleşecek panelin konusu; "Yakın Dönem Giresun Tarihinde İki Önemli Konu: Topal Osman Olayı ve Şebinkarahisar Ermeni İsyanı"

Sadece Giresun’un değil, Türkiye’nin kurtuluş ve kuruluş tarihine damga vuran Topal Osman’ın anlatılacağı panele, Doç. Dr. Ercan Karakoç (Yıldız Teknik Üniversitesi, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Bölüm Başkanı) ve Yrd. Doç. Dr. Savaş Açıkkaya (İstanbul Üniversitesi, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü Öğretim Üyesi) konuşmacı olarak katılacak.

 

Bu arada, Topal Osman Olayı gündeme gelirken, tarihimizde anlamlı bir yeri olan Harşit savunmasına da değinilecek. 

 

 

» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >