Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

SRC Belgesi: Yazdır E-Posta
Yazar recep   

Önemli duyuru

SRC Belgesi:

Ehliyet alınma tarihi 25.02.2003 tarihinden önce olanlar ve bunun yanında 25.02.2003 tarihinden önce SSK veya BAĞKUR girişi olanlar.

Eğer ehliyet tarihiniz 25.02 2003 ten sonra ise, ya da bu tarihten önce b sınıfı ehliyetiniz olmasına rağmen 25.02.2003 tarihinden önce SSK veya BAĞ-KUR girişiniz yoksa SRC kurslarına devam etmeniz ve sınavına girmeniz gerekmektedir. Şu an muafiyet gibi çok önemli bir avantaj varken kullandığınız araç ne olursa olsun başvuru yaparken hem yolcu hem yük taşımacılığı belgesine başvurunuzu yapın. Çünkü ileride kursa gitmeniz gerekebilir.

Şu an src 2-4 alabilme koşulları

Src2 Yurt içi Yolcu Taşımacılığı Mesleki Yeterlilik Belgesi almak için toplam 32 saat derse katılmak gerekmektedir. Src2 almak için 26 yaşından gün almak ve Lise Mezunu olmak gerekmektedir. Derslerin en az % 80' ine katılmak zorunludur.

 

» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 607
Haberler: 357
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9708408