Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Hayrettin küçükten Çevre temizliği atağı. Yazdır E-Posta
Yazar recep   

CİVİL ÖZLÜ VE YALI KÖY SAHİLLERİ TERTEMİZ

Muhtar Hayrettin Küçükten temizlik kampanyası

Yalı köy-Civil-Özlü köyleri sınırları içersindeki bulunan sahil boyunda belediye İŞ-KUR elemanları aracılı ile çevre temizliği yapıldı.

Deniz sezonun başlamasıyla sahillerin dolup taşmasından dolayı çöplerinin deniz kıyısına ve karayolu çevresinde gelişigüzel atılmasından kaynaklanan çevre kirliğine karşı temizlik kampanyası başlatıldı.

Civil Köyü Muhtarı Hayrettin Küçük öncülüğünde başlatılan temizlik kapmasıyla birlikte sahil ve karayolu çevresi tamamen çöplerden arındırılarak olumsuz görüntüler ortadan kaldırıldı.

Deniz kıyısı ve karayolu çevresini pırıl pırıl yapan Muhtar Küçük “Özellikle yaz aylarında denize girmek için gelen vatandaşlarımızın kamp yaptıktan sonra bıraktıkları çöpler hem sahilimizi kirletmekte hem de çirkin görüntülere neden olmaktaydır. Denize girmek için gelen yerli-yabancı misafirlerimiz ve köy halkı olarak rahatsız olduk. Belediye başkanlığından bize tahsis edilen temizlik personelleri ve temizlik aracıyla bölgemizi çöplerden kurtardık

 

 

Deniz kıyısı, sahil bandı ve karayolumuz temizlendi. Özellikle bu bölgemizde denize giren vatandaşlarımızdan bundan sonra temizlik konusunda hassasiyet bekliyoruz. Belediye başkanımızdan araç park yerlerine ve sahile yakın noktalara belirli aralıklarla çöp kutusu ve konteynır koymasını rica ediyoruz. Bu konuda vatandaşlarımızın duyarlı olmasını çevre temizliği açısından önemle istiyoruz” dedi.

Sayın Muhtarımız Hayrettin KÜÇÜĞE TEŞEKKÜR Ederiz. 

 

 

» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 671
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9478317