Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

3.Tirebolu kültür günleri. Yazdır E-Posta
Yazar recep   

 

*Kültür Sanat Günleri saat 11.00’da başlayacak ve etkinlikler içinde yer alacak panelin konusu “Tirebolu Demiryolu” olacak

*Bu yılki etkinlikte Milli Mücadelenin Tirebolulu Müftüsü Hoca Ahmed Necmeddin Efendi anılacak.

Geleneksel Tirebolu Kültür ve Sanat Günleri için geri sayım devam ediyor. 29 Nisan 2012 Pazar günü Kağıthane Belediyesi Meclis Salonu'nda saat 11.00'da gerçekleşecek açılış töreniyle start alacak 3. Tirebolu Kültür ve Sanat Günleri’nde birbirinden çarpıcı etkinlikler yer alacak.

3. Tirebolu Kültür ve Sanat Günleri'nde gerçekleşecek etkinliklerden panelde “Tirebolu Demiryolu” konusu masaya yatırılacak. Bu panelin moderatörlüğünü TİRDEF eski başkanı Prof. Dr. Halit Keskin yapacak.

 

İlk ikisinde Binbaşı Hüseyin Avni Alpaslan ve Amiral Şükrü Okan’ın anıldığı Kültür Sanat Günleri’nde bu kez, Kuvayı Milliyeci Müftü olarak bilinen ve Milli Mücadele'de gösterdiği örnek davranışlar nedeniyle takdir toplayan Tirebolulu Müftü Hoca Ahmed Necmeddin Efendi anılacak.

 

Kültür ve Sanat Günleri'nde bu yıl Giresun Türküleri dinletisi içinde ilk kez Tirebolu türküleri de icra edilecek.

 

TİRDEF Genel Başkanı Haldun Domaç konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Tirebolulu ve Giresunlu tüm hemşerilerimizi bu etkinliğe davet ediyoruz” dedi.

» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 671
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9478419