Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Biz uyarmıştık Yazdır E-Posta
Yazar recep   

Tirebolu Yalı köyde trafik kazası oldu. Trabzon’dan hareket eden bir otobüs firmasına ait yolcu otobüsü yolun yağışlı ve kaygan olması sonucu şarampole yuvarlandı. Yolcular çeşitli yerlerinden hafif yaralandı iki tanede ağır yaralı var.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biz uyarmıştıkSayın yetkili İstanbul’da faaliyet gösteren Tirebolu Civil Koy ve Yalı Köyü Derneği olarak Yalı Köy Camisi önünde bulunan virajın tehlikeli olduğunu, yazın köye gittiğimizde müşahede etmekteyiz. İleride yaşanması muhtemel trafik kazalarını önlemek için bir tedbir alınmasını makamınıza arz ederim.Recep KARAKOÇ T.Civil Yalı Köy Dernek BaşkanıVerilen cevap; Başvuruda konu edilen yol Karadeniz Sahil Yolu projesi kapsamında yapılmıştır. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununda belirtilen hız limitlerine ve Trafik Güvenliği için tesis edilen Trafik levhalarına uyulması kaydıyla ulaşımda güvenlik problemi bulunmamaktadır. Kanunda belirtilen hız limitlerine uyulup uyulmadığının ilgili Trafik ekipleri tarafından denetlenmesi gerekmektedir.Bilgilerini rica ederim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yetkililer Umarız gerekli tedbiri alırlar böyle kazalar yaşamayız.Kazada yaralanan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar acil şifalar dileriz. 

» 2 Yorumlar
2Yorum tarafından a.kartal de 22 03 2012 16:52
İnsallah baska kazalar olmaz
1Yorum tarafından a.kartal de 22 03 2012 16:52
Evet o viraj cok tehlikeli umarım başka kazalar olmadan bir cözüm bulunur.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 671
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9478360