Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Çanakkale zaferi Yazdır E-Posta
Yazar recep   
Türk Ulusu'nun, bağımsızlığını, özgürlüğünü ve yurdunu korumak için verdiği mücadelenin en güzel örneklerinden biri olan Çanakkale Zaferi, ülkesi uğruna gözünü bile kırpmadan canını feda etmeyi Milli bir görev olarak gören Kahraman Türk askerlerinin ve Türk Komutanlarının destanıdır.
Büyük Önder Atatürk"ün dediği gibi Çanakkale zaferi vatan uğruna canını seve seve feda etmekten çekinmeyen yüz binlerce şehidimizin, on binlerce gazimizin ve bir milletin topyekûn zaferidir.
Çanakkale Zaferinin 97. yılında, Atalarımızın, şehitlerimizin ve gazilerimizin emaneti olan güzel yurdumuzu birlik ve beraberlik içinde daha güzel günlere ulaştırmak hepimizin ortak görevidir.
Çanakkale Deniz Zaferinin 97. yılında aziz şehitlerimizin manevi huzurlarında minnet ve saygıyla eğiliyor, ruhunuz şad olsun diyor, milletimize bir daha böyle ölüm kalım savaşı mecburiyetinde kalmaması için dua ediyor, bu vesile ile bütün aziz şehitlerimizin manevi huzurlarında minnet ve saygıyla eğiliyor, ruhunuz şad olsun diyor, gazilerimize de sağlık ve afiyetler diliyorum 
» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 671
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9478272