Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Mevlutte buluştuk Yazdır E-Posta
Yazar recep   

 Köyümüzün geçmişleri için okunan kuranda buluştuk.Burhaniye Münevver Ayaşlı Kültür merkezinde Arif  Hocamız tarafından okunan kuran ve sohbet geçmişlerimize rahmet olurken bizlerinde gönüllerini huzur ile doldurdu.

Dernek başkanı Recep Karakoç Katılım konusunda daha kalabalık olabilirdik hafta içi olması sebebiyle 120 Kişilik salonu dolduramadık dedi.

Hayır sahiplerinin ve Derneğin kaynaklarından Davetlilere lokum ikram edildi.Bu tür faaliyetlerimizi hersene geleneksel olarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.Buna ihtiyacımız var,madden var mannen var şöyle dönüp bir baktığımızda büyüklerimizin olmadığını görüyoruz,onlara karşı sorumlluluklarımız var onu yerine getirmek bizleri biraz olsun rahatlatacaktır.Herkes atası için sorumluluğunu yerine tabiki getiriyor ondan kimsenin kuşkusu yok bizde unutulmaya yüz tutan gelenek ve göreneklerimizi yaşatmak adına bu tür faaliyetleri devam ettimek istiyoruz.Şunu hiç unutmamalıyız mezarlıkdakiler işlerini bitirerek gitmediler,işlerimiz bizleri cemiyetlerden uzaklaştırmasın.

 

 

 

 

 

 

                                       Birlik beraberlik içersinde her alanda bir birimizin yanında olmak dileğiyle davetimize icabet eden herkese tekrar teşekkür ederim dedi.

Gece Arif hocanın ilahileriyle 21:30 sona erdi.

» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 671
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9478464