Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Kavaltıda buluştuk Yazdır E-Posta
Yazar recep   
 

Derneğimizin düzenlediği kahvaltıya ilgi beklenenin üstünde oldu. Havında güneşli olmasını fırsat bilen hemşerilerimiz O,ağacın altı Bambi cafe’de kahahvaltının tadını çıkardılar. Yaklaşık 70 kişinin katıldığı kahvaltıya TİRDEF genel başkanı aynı zamanda Giresun spor transfer komitesi başkanı ve basın sözcüsü Haldun Domaç, Belen köyü dernek başkanı Hilmi Somuncuda katıldılar.

Başkan Recep Karakoç'un Hoş geldiniz konuşması ve baharın gelmesi sebebiyle Mart ve Nisan Aylarında yönetim kurulunun yapılmasını planladıkları faaliyetlerini açıkladı. Bu yıl ilkini gerçekleştirilecek olan faaliyetler arasında dikkat çeken Köyümüzden ahrete intikal eden geçmişlerimiz için kuran okutulacağıydı. Nisan ayı içerisinde geleneksel gecemizin yapılacağını söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra söz alan Hasan Kabaca; Organizasyon için derneğimiz yönetim kuruluna ve başkana teşekkür etti ve burada gençleri görmekten çok memnun olduğunu fakat kendi emsallerinin olmasına üzüldüğünü belirterek bundan sonraki davetleri duyurma noktasında herkesin kendi emsallerini de çağırmalarını istedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   TİRDEF Genel başkanı Haldun Domaç Yaptığı selamlama konuşmasının ardından derneğimizden övgüyle bahsederek, bu manzarayı diğer derneklerde de görmek en büyük arzumuzdur dedi.Bayanların katılımına da dikkat çeken Domaç neredeyse bayan sayısı erkek sayısından fazla ve yüksek bir katılım var ben sizleri bir kez daha tebrik ediyorum dedi.

Giresun spor ‘un durumu hakkında da kısa bilgiler veren Domaç, geçen sene bu takım düşmez demiştim bu sene alt sıralardan kurtulacak takım varsa oda Giresun Spordur diyorum dedi.

Telefonla bizi arayan İstanbul dışında olduğu için katılamayacağını belirterek herkese selamlarını ileten Davut Kuruca’ya bu nazik davranışından dolayı bizde Çok teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

» 1 Yorum
1Yorum tarafından murat_dol_ de 26 02 2012 16:11
sayın başkan gödümki herkesin ihtiyacı varmış böyle bir pazara çünki beklenenden çok ilgi oldu ben kendi adıma teşekkür ediyorumherkesinde hoşuna gittiğine eminim budemek oluyorki arada bir tekrarlana bilir.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 671
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9478237