Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Tirdef kongresi yapıldı Yazdır E-Posta
Yazar recep   

 

TİRDEF Genel Kurulu Altunizade Kültür Merkezi'nde yapıldı. Haldun Domaç'ın tek aday olarak girdiği seçimde oybirliği ile yeniden genel başkan seçildi.

 

 

Tirebolu Dernekler Federasyonu’nun  (TİRDEF) olağan genel kurulu İstanbul Altunizade Kültür Merkezinde bugün (15 Ocak 2012)  yüksek bir katılımla yapıldı. Kongreye TİRDEF’in 96 delegesinden 62’si katıldı. Altunizade Kültür Merkezinde saat 13.00’te başlayan kongre yaklaşık 4 saat devam etti. Kongrede Divan Başkanlığını Doç. Dr. Ali Demir, yardımcılıklarını Hasan Karakaya ve Ömer Demir yaptı. TİRDEF Kongresinde Haldun Domaç Başkanlığı’ndaki tek liste yönetime aday olurken, yapılan oylamada yeni yönetim oy birliğiyle seçildi. Kongrede Erzincan-Tirebolu-Trabzon Demiryolu konusu gündeme eklenerek konuşulurken, Ayhan Yüksel, Çınar Çetinkaya, Nazmi Yayla ve Hamdi Aydın bu konuda söz alıp, izlenmesi gereken yol konusunda görüşlerini açıkladı. Kurucu Başkan Çınar Çetinkaya, demiryolu konusunda bir komisyonun kurulması önerisinde bulundu. Genel Kurul’da söz alan Mehmet İpek ise faaliyetleri eleştirirken, kongrenin yapılmasına ilişkin usul ve esas hakkında görüşlerini açıkladı.Yeniden TİRDEF Genel Başkanlığı’na seçilen Haldun Domaç, kongre üyelerine teşekkür ederken,  Tirebolu’ya yönelik çalışmaların ve organizasyonların devam edeceğini söyledi.

 

» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 671
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9478177