Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Köyümüzde hırsızlık Yazdır E-Posta
Yazar recep   
 Kışın gelmesiyle köyde boş kalan evlerin olması hırsızlık olayları yaşanmasına sebebiyet vermeye başladı.Köyümüzde iki eve hırsız girdi. Hırsızın biri evin daire kapısını açamayınca jandarmaya yapılan ihbar sonucu kıs kıvrak yakalandı. Görele’den 20 yaşında bir genç olduğu belirtilen şahıs mahkemeye sevk edildi. İkinci hırsızlık olayında ise eve giren şahıs veya şahıslar evde bulunan plazma TV alarak kaçtılar. Jandarma ve polis ekipleri olay yerinde inceleme yaptılar.Civil köyü Muhtarı Hayrettin KÜÇÜK yaptığı açıklamada; Özellikle gurbette olan vatandaşlarımızın evlerine kamera sistemi takmalarını istedi. Yapılacak işlemin fazla maliyetinin olmadığını da vurgulayan KÜÇÜK Hırsızlıkların önüne ancak böyle geçmek mümkün olacaktır dedi.Dernek olarak bizde evlerine kamera sistemi takmak isteyenlerin müracaatları halinde toplu olarak daha uygun bir fiyata yapılması hususunda gerekeni yapmaya hazırız.
» 1 Yorum
1Yorum tarafından volkan_cimen de 16 01 2012 01:35
recep abi bir kamera sistemi taktırma 1 ,000 tlden aşağı değil evde zaten okadarlık eşya yok varsın soysunlar evi :))) hayrettin amca bizi iyice şeherli yaptı :)))) herkee saygılar :)
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 671
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9478428