Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Okulumuz... Yazdır E-Posta
Yazar recep   

  

 

 

 

 

            

 

                          Yalı köy Okulu ve çevresi bakımsız halde. Bir zamanlar bahçesinde koşuşan, öğrenim gören öğrencileriyle köyün kandili durumunda olan okulumuz şimdi kendisine uzanacak yardım elini bekliyor.

 

Derneğimiz okulumuzun çevresini ve bahçesini düzenleyerek etrafını telle çevirme kararı aldı.Bu kararın gerçekleşmesi için okulumuzdan mezun olanları tarihini daha sonra belirleyeceğimiz bir kahvaltıda buluşturup konuyu sonuca bağlamayı planlamaktadır.Sizleri okutan,birçok anılarınızın saklı olduğu okulunuzu kurtarmaya siz değerli mezunlarını bekliyoruz.Katılmak isteyenleri, Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin. adresine ve yorumlar bölümüne isim yazdırmanızı rica ederiz.

 

Anılarımızı,hatıralarımızı ve okulumuzu yaşatmak için Sizleri bekliyoruz. 

» 3 Yorumlar
3Yorum tarafından rcpkarakoç de 11 01 2011 10:48
Allahın izniyle köyümüzün kalbi olan okulumuzun düzenlenmesini hep birlikte başaracağımıza olan inancım sonsuzdur.Bahara kalmaz inşallah yaparız.
2"okulumuz" tarafından muhtar de 10 01 2011 18:32
yalıköy okulu ve bahçesini güzelleştirme çalışmalaında özellikle yalı ve civil köylüleri ayrım yapmadan bu faliyete katılmaları gerektiğini inanıyorum ben mezun olduğum okulu ve bahçesini böyle harap verane halinde görünce üzülüyorum gelin hep beraber olalım okul ve bahçesi yalıköy ve civile yakışır her köylünün çekinmeden misafirlerini getireceği bir yer olsun yoksa hiç farkında bile olmadan birileri alır bizlerde ah vah çeker dururuz ve bu arsayı bağışlayan merhuma en büyük kötülüğü etmiş oluruz
1Yorum tarafından muhtar de 08 01 2011 23:14
okulumuz bahçesini ve okulumuzu kurtarma çalışmaları başlatan dernek yönetimine başarılar diler çalışmalarda daima yanlarında olacağımı bilmelerini isterim
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >