Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Civil köyüne ikinci su sondajı Yazdır E-Posta
Yazar recep   
Tirebolu’nun en aktif, Civil Köyünün çalışkan Muhtarı Hayrettin KÜÇÜK Civil, Yalı köyü ve komşusu özlü köyünü de susuzluktan kurtaracak bir projeyi daha başlattı.     

                     

                  Civil köyü karşı mahallesinde Ambarlarini deresinde anayol üzerinde bulunan (Haşdağının eteği)su deposunun hemen yanına yapılan sondajda su bulundu, bulunan suyun aralık ayı içerisinde debisi (saniyede kaç lt su olduğu ) ölçülecek, sonra tahlil yapılacak tahlil sonucu iyi çıkarsa proje yapılacak eğer su yeterli olursa civil yalı ve özlü köyü bu sondajdan beslenecek. Suyu daha küçük motorlu depoya basmak ve elektrik sarfiyatını azaltmak amaçlanmıştır. Hem temiz su kullanmak hem de ucuz su kullanmak. Bundan sonraki işler civil ve yalı köyü halkına kalıyor inşallah birlik beraberlik olur yapılacak olan projeyi gerçekleştiririz şimdiden herkese hayırlı olsun.

 

» 4 Yorumlar
4Yorum tarafından muharrem de 09 01 2011 21:16
sen birtanesin hayrettin başarılar diliyorum muharrem kabaca
3"özveri" tarafından Nurfan de 02 12 2010 10:10
Temsil etmiş oldukları adına üretmek ve özverili olarak yılmadan çalışmak demek böyle oluyormuş.Hep hayırlı işlere imza atan sevgili muhtarımızla ne kadar iftihar etsek azdır.Eline ve yüreğine sağlık bütün işlerin üstesinden geleceğinden hiç şüphemiz yok.
2"sondaj" tarafından muhtar de 27 11 2010 22:03
hepimize hayırlı ve uğurlu olsun yıllardır uygulamak istediğim bu projeyi inşallah civil ve yalıköylü vatandaşların katkılarıyla vatandaşların hizmetine sunacağız bu arada sayın TİREBOLU KAYMAKAMI GÜNHAN YAZAR beye katkılarından dolayı civil köyü halkı namına teşekkür eder Tirebolumuza yaptığı hizmetlerin devamını dilerim
1Yorum tarafından rcpkarakoç de 27 11 2010 19:45
Hayrettin abi hayırlı uğurlu olsun emeğine sağlık.inşallah su beklendiğigibi çıkar
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 524
Haberler: 355
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9144095