Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

A blog of all section with no images
TİRDEF Başkanlar kurulu toplantısı.. Yazdır E-Posta
Yazar recep   

 

                                Tirebolu dernekler federasyonu teşkilat başkanlığında TİRDEF Başkanlar Kurulu toplantısı 30.12.2010 saat 19 30—23 30 saatlerinde Civil yalı köy derneğinin ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıda civil yalı köy derneği konuklarına balık ikram ederek ağırladı. Çok sıcak ve samimi geçen toplantıda ağırlıklı konunun Ocak ayı içersinde yapılacak olan genel kurulda TİRDEF’İN tek adayla kongreye girmesi ve TİRDEF’İ sırtlayacak, her kesimi kucaklayacak bir aday etrafında toplanılması kararına varıldı.(Düşünülen adayın kim olduğu TİRDEF Tarafından önümüzdeki saatlerde açıklanacak.)TİRDEF’İN İçinde birden fazla adayın olmasının çok normal ve doğal olduğunu belirten dernek başkanları Bu kişileri liste yarışında değil hizmet yarışında yarıştırmak istediklerini ifade ettiler ve genel kurula tek adayla gitme kararlılığı içersinde oldukların gösterdiler. Toplantıya katılan dernekler ve temsilcileri. Civil Yalı Köy dernek başkanı Recep KARAKOÇ, Kovan pınar köyü dernek başkan vekili İsmail Demirel, Pendik Tirebolu dernek başkanı Talat Öztürk, Kuskunlu köyü başkan vekili Ali Girgin, yukarı boğalı dernek başkanı Muharrem Özdemir, yağlı kuyumcu köyü başkan yardımcısı İsmail İslam, kuzgun köyü dernek başkanı Ali Kamat'da, danışman köyü dernek başkanı Hasan, mazeretlerinden dolayı Tirebolu çevre derneğinden kurucu genel başkanımız Çınar çetinkaya, Zeytinburnu Tirebolular dernek başkanı işadamı sayın Bahattin Şener,ışıklı köyü dernek başkanı Cevat Topal,Tirebolu istiklal mahallesi dernek başkanı Halil tozlu,Tirebolu eğitim derneği toplantıya katılamayıp,teşkilat başkanlığına tek aday konusunda alınan kararı desteklediklerini bildirdiler.Ayrıca Belen köyü derneği, Tirebolu işadamları derneği, Kara Ahmetli köyü derneği, Kadıköy Tirebolulular derneği toplantıya katılamamışlardır.Ayrıca Karakaya derneği temsilcisi başka adaylarda olabileceği gerekçesiyle şu anda görüş bildirmediler.

 Yorum yok
 
Aidatlarınızı kolayca öyebilirsiniz.. Yazdır E-Posta
Yazar recep   
 Değerli Civil Ve Yalı Köylüler dernek aidatlarınızı sıra beklemeden, zahmet çekmeden bulunduğunuz her yerden TURKCELL MOBİL ÖDEME Sistemiyle Türkcell hatlı cep telefonlarından kısa mesaj ile ödemeniz mümkün. Sitemizin sağ tarafındaki Dernek Üyeliği formunu doldurarak bir yıl düzenli olarak aidatınızı ödeyebilirsiniz.Yapacağımız faaliyetler için aidatlarınızı ödemenizi rica ederiz.Yeni yılınızı tebrik eder, yeni yılda sağlık, başarı, mutlu ve barış içersinde geçmesini temenni ederiz.   Yorum yok
 
Yukarı buğalı derneğinde kahvaltı Yazdır E-Posta
Yazar recep   

TİRDEF Yönetim Kurulu toplantısını Yukarı Boğalı Köyü Derneğinde yaptı. Nezih bir ortamda her ay yapılan geleneksel kahvaltıda, kadın erkek bir araya gelen Yukarı Boğalılar İstanbul da birçok derneğin başaramadığını üyelerinin destek ve katılımıyla başardı.Dernek yönetime teşekkür ederiz.

    Yorum yok
 
Civil köyüne ikinci su sondajı Yazdır E-Posta
Yazar recep   
Tirebolu’nun en aktif, Civil Köyünün çalışkan Muhtarı Hayrettin KÜÇÜK Civil, Yalı köyü ve komşusu özlü köyünü de susuzluktan kurtaracak bir projeyi daha başlattı.     

                     

                  Civil köyü karşı mahallesinde Ambarlarini deresinde anayol üzerinde bulunan (Haşdağının eteği)su deposunun hemen yanına yapılan sondajda su bulundu, bulunan suyun aralık ayı içerisinde debisi (saniyede kaç lt su olduğu ) ölçülecek, sonra tahlil yapılacak tahlil sonucu iyi çıkarsa proje yapılacak eğer su yeterli olursa civil yalı ve özlü köyü bu sondajdan beslenecek. Suyu daha küçük motorlu depoya basmak ve elektrik sarfiyatını azaltmak amaçlanmıştır. Hem temiz su kullanmak hem de ucuz su kullanmak. Bundan sonraki işler civil ve yalı köyü halkına kalıyor inşallah birlik beraberlik olur yapılacak olan projeyi gerçekleştiririz şimdiden herkese hayırlı olsun.

 

4 Yorumlar
 
Byramınızı tebrik ederiz. Yazdır E-Posta
Yazar recep   
Keseceğiniz kurbanları usulüne uygun olarak ehil kişilere kestiriniz. Kurban kesim işleminden sonra kesim yaptığımız yerleri kesim öncesi haline getirip temizlemek kurbanın önemli kurallarından birisidir.Kurban kesmeden yalnız bağış kurban yerine geçmez. Kestiğimiz kurbanların paylaşımında kurban kesmeyen yakınlarımızı ve komşularımızı unutmayalım. Kurban demek paylaşım demektir Rabbimiz keseceğimiz ve kestiğimiz kurbanları kabul etsin.Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder; tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ederiz. 

 

2 Yorumlar
 
demir yolu en uygun yerden geçsin Yazdır E-Posta
Yazar recep   
Demir yolu paneli ile ilgili haberleri  http://www.yenitirebolu.com/tirebolu/9851-guzergahi.html adresinde bulabilirsiniz Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 91 - 100 Toplam 134