Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

A blog of all section with no images
Ümraniye Giresun'lular gecesi Yazdır E-Posta
Yazar recep   

Ümraniye Giresunlular  Derneği tarafından düzenlenen geceye katıldık.Katılımın istenilen seviyede olmaması dikkat çekti.

  

 

Birbirinden güzel sanatcılarımızla coşan hemşerilerimiz gecenin yarısına kadar eğlendiler. 

Yorum yok
 
5.fesane Giresun günleri Yazdır E-Posta
Yazar recep   

5.Feshane Giresun günleri hemşerilerimizi hasbıhal yapmalarını sağladı. Hemşerilerimiz çoluk çocuk iki gün Feshane ye akın etti. Bayramların Tatil olarak kutlandığı günümüzde hemşerilerimiz bu tür etkinliklerle bir araya gelme imkânı buldular.

 

                      Giresunumuzun tüm ilçeleri belediye başkanları başta olmak üzere kaymakamlık seviyesinde katılım sağlarken, Tirebolu’dan Kaymakam ve belediye başkanı katılmadılar.

 

 

 

                       Üsküdar belediye başkanı Sayın Mustafa KARA, Başkan yardımcısı Sayın Hasan ERKMEN Meclis Üyesi Sayın Coşkun ÇALIK standımızı ziyaret etti.

                    Hüseyin BEŞLİ ekiz torunları ve Ailesiyle birlikte bizleri yalnız bırakmadı.

 

 

                         Civil yalı köy derneği olarak bizde Tirebolu standında bize düşen görevi yerine getirdik.

Yorum yok
 
Aidat ödeme şekli Yazdır E-Posta
Yazar recep   
 

Değerli Üyelerimiz Üyelik aidatlarınızı Turkccel Hatlı cep telefonlarınızdan sırasız zahmetsiz her ay otomatik olarak

(Ayda 5TL İçin CIVIL 8071)

(alık 10TL.İçin CIVIL10 8071)

(Aylık 20 TL. İçin CIVIL20 8071)

Mesaj atarak yapabilirsiniz.Tüm hemşerilerimizi duyarlı olmaya çağrıyoruz.

Yorum yok
 
3.GELENEKSEL DAYANIŞMA GECEMİZİ YAPTIK Yazdır E-Posta
Yazar recep   

Derneğimizin 3.geleneksel dayanışma gecesi yapıldı. Köyümüzden bir düğün birde nişan ile çatışan gecede katılım beklenenin üstünde oldu.

                     Küçük çamlıca nagehan restoranda yapılan gecede Hicabi Şenlikoğlu sahne aldı. Gecenin ilerleyen bölümlerinde Tuncay İşlemecioğlu devam etti. Cavit Kartalın sunumuyla devam deden gecemizde Güngör Kartal Görele seyahat otobüs işletmesinden gidiş dönüş bir bileti çekilişe hediye etti. Gecemize katılan sanatçımız Hicabi Şenlikoğlu Yeşil Görele otobüsünden bir bileti hediye etti     Yapılan

 

 

 

 

çekilişler sonucunda Murat oruç Yeşil Görele den tek gidiş bilet kazanırken,gecemize misafir olarak katılan Turan Kabaca’nın Komşusu Bartınlı Misafirimiz Tülay Besni Görele seyahat ten gidiş dönüş bileti kazandı.     Güngör Kartal ve Hicabi Şenlikoğluna Teşekkür

 

 ederiz

 

 

 

 

 

 

Gecenin son bölümünde Salih Karakoç söylediği türküyle geceye damgasını vurdu.Gecemizi gerçekleştirmemizde biz destek olan Ayhan KILIÇ,Abdullah KEÇECİ,Veysel Nedim KÜÇÜK'E Teşekkür ederiz.

 

Dernek yönetim kurulu üyelerimize,Kadın kaollarımıza ve gençlik kolları üyelerimiz furkan,tolga ve kürşat'a Gecemizin

 gerçekleşmesinde yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.foklor ekibimize gösterdikleri performansdan dolayı teşekkür ederim

 

 

Gecemizde bizleri yalnız bırakmayan Yukarı boğalı köyü dernek başkanı Muhammer Öztürk,Bekir Öztürk ve Süleyman Odabaşına,Kovanpınar köy dernek başkanı Kamil Sakala,Kuskunlu köyü derneği yönetim kurulu üyesi ve TİRDEF Yön.kurulu üyesi Hasan dönmeze,Yılgın köyünden TİRDEF Başkan yardımcısı Telat Öztürke,küpluce mahallaesi Muhtarı Esat İriye teşekkür ederim. 

 

 

 

 

Yorum yok
 
Bizimde Otobüsümüz var Yazdır E-Posta
Yazar recep   

Geçen dönem derneğimizin genel sekreterliğini yapan Güngör Kartal Görele seyahat otobüs işletmesine bağlı otobüse ortak olarak girdi. Güngör Kartal’a ve ortaklarına hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi sunar her şeyin gönüllerince olmasını yüce Allahtan dileriz.

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                    

 

Güngör kartal köylülerimiz artık daha emniyetli seyahat edecekler her türlü ulaşımda hemşerilerimin emrinde olacağını söyledi.

 

                 

 

 

 

                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Birde jest yaparak 23 NİSAN da Yapılacak olan köyümüzün dayanışma yemeğinde gidiş dönüş bir bileti çekilişle köylülerimize armağan edeceğini söyledi. Çekilişe katılmak için elinizi çabuk tutun alacağınız davetiyelere restorana girerken verilecek numara ile çekiliş yapılacak.Bizden söylemesi katılmak sizden Güngör KARTA'A Teşekkür ederiz.

Yorum yok
 
Köyümüzdeki Tarihi yerler Yazdır E-Posta
Yazar recep   

 

 

 

                                      Tarihi hakkında net bir bilgi olmayan,köyümüzün en yaşlılarıyla yaptığımız görüşmeler sonucu köprünün tarihini yüz yıl ve üzerinde olduğu tahmin edilmekte.

Mustafa KURUCA ve Ferhat KARAKOÇ ile yaptığımız söyleşiye göre. Rusların işgalinde, işgalden kaçan civar köylüler Rus savaş gemilerini görünce kaçtıkları sandalları dereye sürerek köprünün altına sığınmışlar, bunları gören Rus savaş gemileri top atışına başlamış ve köprünün bazı kısımları isabet almış, halen bu top isabet eden yerleri görmek mümkün. Bu olayı rahmetli dedem Yusuf KARAKOÇ biz küçükken şöyle anlatırdı; Sekiz on yaşlarındaydık Ruslar köyleri işgal ediyor denizde gemiler top atıyorlar biz annak kıranından (köyümüzde yüksek bir tepe)seyrederdik bir gün bir muhacir kayığı hocanın deresine doğru girdi Ruslar onları top atışına tuttular kayık kemer köprünün altına sığınarak top mermilerinden kurtuldu diye anlatırdı. Bundan da anlaşıldığı gibi Köprünün tarihi yüz yıldan daha fazla.

 

Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 71 - 80 Toplam 134