Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

A blog of all section with no images
Kurban bayramınız kutlu olsun Yazdır E-Posta
Yazar recep   
 Değerli Müslümanlar kurban ibadetini yerine getirirken kurallara uyalım, kurbanımızı ehil kişilere kestirelim ve onlara sözlü olarak vekâlet verelim.Bağış yoluyla kurban kestirenler bağış yaptıkları kurumlara değil, kurbanı kesmek için kurbanın başında olan, onu bizzat kesen kişiye vekâlet versinler. Vekâletleri telefon yoluyla da verebiliriz.Otoban kenarlarında, trafik lambalarında ve gelişi güzel yerlerde kurban keserek güzel ibadetimizi tüm dünyaya çirkin ve kötü göstermeyelim. Kurban, kurban bayramının üçüncü gününe kadar kesilebiliyor, bu yüzden kurban kesmek için bayramın birinci günü yoğunluğa sebebiyet verip bir birimize zorluk çıkartmayalım.

Eğer kurbanımızı kendimiz kesiyorsak Kurban kesilen yerde kestiğimiz kurbandan hiçbir artık bırakmayalım. Bu dileklerle Kurban bayramınızı tebrik eder güzel, mutlu, amacına uygun bir bayram geçirmenizi dileriz.

Yönetim Kurulu Yorum yok
 
Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun. Yazdır E-Posta
Yazar recep   

Cumhuriyetin kurucusu aziz Atatürk ve onun kıymetli silah arkadaşlarını minnet ve şükranla anıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti, Türk milletinin sağlam iradesinin, milli birlik, beraberlik ruhunun ve başarma azminin en önemli dayanağıdır. Devraldığımız bu değerli mirası aynı yüksek ruh ve şuurla her geçen gün daha da güçlendirerek, Türkiye 'yi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün işaret ettiği, muasır medeniyetlerin ötesine taşımakta ki kararlığımızı sürdürmeliyiz. Mustafa Kemal Atatürk'ün çevresinde Türk milletinin kenetlenmesiyle yürütülen Kurtuluş Savaşı'nın zaferle sonuçlanması ve ardından Cumhuriyetin kurulması, tarihin ender kaydettiği bir başarıdır. Cumhuriyeti tüm değerleriyle sonsuza kadar yaşatmak hepimizin ortak sorumluluğudur. Bu düşünce ve anlayışa tüm halkımızın Cumhuriyet bayramını tebrik ederiz.
 Yönetim Kurulu   

 

Yorum yok
 
Terörü lanetliyoruz Yazdır E-Posta
Yazar recep   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               Yüksekova ve Çukurca'daki terör saldırılarında çok sayıda asker şehit oldu. İlk bilgilere göre çatışmalarda 24 şehit, 18 yaralı olduğu belirtiliyor. Reuters haber ajansı şehit sayısının 21 olduğunu duyurdu..

ÇATIŞMA GECE YARISI BAŞLADI

Gece 1'de başlayan çatışmalar iki ayrı bölgede, Yüksekova ve Çukurca'da yoğunlaştı. Çatışmalar sabah 5'e kadar sürdü. Çukurca bölgesinde aynı anda 8 ayrı hedefe saldırı düzenlendiği ifade ediliyor. Çatışmaların yer yer sürdüğü belirtiliyor.

GENELKURMAY BAŞKANI BÖLGEYE GİDİYOR

Saldırıya uğrayan askeri birliklerin çoğu sınıra yakın bölgelerde bulunuyor. Teröristlerin saldırıyı gerçekleştirdikten sonra Irak'a kaçtığı ifade ediliyor. Saldırının ardından Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve kuvvet komutanları bölgeye hareket etti.

 http://www.yenitirebolu.com/haber/hakkaride-hain-saldiri-24-sehit-11193.html

Yorum yok
 
Köyümüzde hortum paniği. Yazdır E-Posta
Yazar recep   

Civil köyünde hortum paniği yaşandı.Köy muhtarı Hayrettin Küçük, Yeni Tirebolu Temsilcisi Bekir Öztürk'e yaptığı açıklamada, dün akşam saat 20.00 sıralarında yağmur ve şiddetli fırtınanın aniden bastırdığını, köyün yakınından geçen Tahtaköprü Deresi boyundaki ağaçların kökünden söktüğünü belirtti.

 

                                                  Küçük, “Olayın meydana geldiği bölgede arı kovanım vardı, şiddetli rüzgar kovanımı uçurdu, kovanın içindeki arılarım telef oldu" dedi.


                                              Köyün çevresindeki 50–100 yıllık dut ağaçlarının bazılarının kökünden söküldüğünü belirten Civil Köyü Muhtarı Hayrettin Küçük, hortumun köy kenarından geçmesi sayesinde büyük bir faciadan kurtulduklarını aktardı.Tahtaköprü Deresi boyunda meydana gelen hortum, asırlık ağaçları yerinden söktüğünü, can kaybı olmamasıyla teselli bulduklarını söyleyen Civil köyü sakinlerinden Bahtiyar Könez, böyle bir hortum olayına ilk kez tanık olduğunu belirtti.


                                   Könez, “Asırlık ağaçlar kökünden söküldü, Karadeniz Sahil yolunda trafik durma notasına geldi bazı otomobillerin camları kırıldı. Bu hortum, selden ve doludan daha çok korkuttu” diye konuştu.

kaynak http://www.yenitirebolu.com/haber/tirebolu8217da-firtina-ve-hortum-etkili-oldu-11151.html

 

Yorum yok
 
Bowlig Turnuvası Yazdır E-Posta
Yazar recep   

Değerli hemşerilerimiz; Derneğimiz Kasım ayında,7 den 70’e Kadın Erkek herkesin katılabileceği bir organizasyonu planlamaktadır. Salonda oynan spor organizasyonu, Bowling Turnuvası düzenleyecektir, amacımız 7 den 70 e tüm köy halkımızın katılımını sağlamak, günümüzde unutulmaya yüz tutan komşuluk ilişkilerini, akrabalık bağlarını, geliştirmek ve köy halkımızın tanışmasını sağlamaktır.Her takım 3 er kişiden oluşacak oyunlar salon da oynanacaktır. İrtibat için dernek yönetimine müracaat edilmesini rica eder, katılımınızı bekleriz.

 

Yorum yok
 
Mahmut Uzunöner izdivaçda Yazdır E-Posta
Yazar recep   

Uzunöner televizyonda eş arıyor!
Göreleli ses ve kemençe sanatçısı Mahmut Uzunöner, kısmetini FOX TV’deki “Su Gibi” adlı programda arıyor. 30 Eylül 2011 Cuma 20:08
 

Kısmetini FOX TV’deki "Su Gibi" Programında arayan Göreleli ses ve kemençe sanatçısı Mahmut Uzunöner’in ani kararı hayranları arasında şaşkınlık yarattı.

Uzun süredir ortalıkta görülmeyen ses ve kemençe sanatçısı Mahmut Uzunöner, FOX TV’de ortaya çıktı. FOX TV’nin izdivaç programı "Su Gibi" de kısmetini arayan Uzunöner, Görelelileri televizyon başına kilitledi.

Songül Karlı ile Uğur Aslan’ın sunduğu "Su Gibi" Programına çıkan Mahmut Uzunöner’in evlenmek istediğini açıklaması Görele’de ve hayranları arasında şaşkınlığa sebep oldu.

Programda birbirinden güzel türkülerini de seslendiren Uzunöner’e ilk gün Sahra adında İstanbullu bir bayan talipli oldu. Programın ikinci gününde Giresun’dan arayan 23 yaşındaki Sebahat adındaki hayranı evlenmek istediğini söyledi. Mahmut Uzunöner, Sebahat adındaki hayranını İstanbul’a davet edince gözler Pazartesi günü yayınlanacak olan programa döndü.


Telefon ile ulaştığımız ünlü ses ve kemençe sanatçısı Mahmut Uzunöner, “ Düzenli ve sağlıklı bir yaşantı sürmek için evlenmeye karar verdiğini açıkladı. Uzunöner, televizyonda yayınlanan izdivaç programına çıkışını ise şöyle değerlendirdi: “Bu tür programlarda hiçbir şey saklı kalmıyor. Ayrıca ben, hayranlarıma olan saygımdan dolayı bütün Türkiye ve dünyaya yayın yapan bir televizyon kanalında izdivaç programına çıkarak herkesin haberi olsun istedim.  Gizli saklı izdivaç yaparak Türkiye’nin her yerinden hayranlarıma saygısızlık yapmak ve üzmek istemedim. Beni seven binlerce belki milyonlarca hayranım var ancak benimle evlenmek isteyenleri programa davet ediyorum..” şeklinde konuştu

Haber:AliKaya http://www.yenitirebolu.com/haber/uzunoner-televizyonda-es-ariyor-10946.html

Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 51 - 60 Toplam 134