Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

A blog of all section with no images
elma Yazdır E-Posta
Yazar recep   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bu sene Köyde o kadar çok elma, Büyük hurma, mandalina, kivi var ki Rabbım bol bol vermiş fakat hepsi derelerde obuzlar da zayi olmuş. Hele bir elma ağacı var ki belindeki küçücük dalında bile elma var dikkatinizi, çekeceğini düşündüm.

Yorum yok
 
ziyaret Yazdır E-Posta
Yazar recep   

 

 

Köyümüzün en yaşlısı tam 99 yaşında Fadime Anamız. Köye gidince Ziyaret ettim, beni tanımazsan daha da gelmem yanına dedim, baktı baktı sen kimsin kim olduğunu söyle tanırım dedi ,bende adımı söyleyince uy anam irecep senmisin gel seni bir daha öpeyim dedi.Küçüklüğümüz onların yanında geçti.Allah sağlıklı ömür versin.

Yorum yok
 
Vefat başsağlığı Yazdır E-Posta
Yazar recep   

Yalı köyü sakinlerinden Azmi, İbrahim, Nazmi, Hüseyin Saraçoğlu'nun anneleri, esma Saraçoğlu vefat etmiştir. Merhumeye Allahtan Rahmet Yakınlarına baş sağlığı dileriz.

YÖNETİM KURULU   
2 Yorumlar
 
Sitemize Üyelik. Yazdır E-Posta
Yazar recep   

Değerli hemşerilerimiz;derneğimiz bir hemşeri derneğidir dolayısıyla sitemize üye olan kişilerin gerçek isimleriyle üye olmaları tanışma açısından önem arzetmektedir bu açıdan isimsiz yapılan üyelikler silinecektir.Bizi, anlayışla karşılayacağınızı umar hayırlı günler dileriz.YÖNETİM KURULU.

Yorum yok
 
Terörü lanetle kınıyoruz Yazdır E-Posta
Yazar recep   

Terör bir kez daha can yaktı. Ülkenin bu terör belasından kurtulması için herkesi göreve davet ediyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil yar arılara diliyoruz

 

Şırnak'a bağlı Beytüşşebap İlçesi'ne teröristlerce düzenlenen saldırıda, asker ve polis 10 güvenlik görevlisinin şehit olduğu, 4'ü ağır olmak üzere 7 güvenlik görevlisinin de yaralandığı öğrendik.
Terör bir kez daha ana ocaklarına ateş düşürdü. Bu eylemleri yapanları lanetliyor, herkesi kendine düşen görevi üstlenerek, ülkenin terör belasından kurtulması noktasında göreve davet ediyoruz. 

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar, başta şehitlerin yakınları olmak üzere tüm Türk Ulusuna başsağlığı diliyoruz. 
YÖNETİM KURULU 
Yorum yok
 
Zafer Bayramımız kutlu olsun. Yazdır E-Posta
Yazar recep   

30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutluyor, Türk'ün gücünü ve vatan toprağı için ölümü nasıl göze aldığını gösteren bu günü daha anlamlı kılabilmek, birlikteliğimizi dosta düşmana haykırabilmek için herkesi Ay-Yıldızlı bayrağımızı asmaya davet ediyoruz.

Zafer Bayramınızı kutlarken, sizlere Faruk Nafiz Çamlıbel'in o günü anlatan şiiriyle seslenmek istiyoruz.

Zafer Türküsü

Yaşamaz ölümü göze almayan,
Zafer göz yummadan koşana gider.
Bayrağa kanının alı çalmayanın,
Gözyaşı boşana boşana gider.


Kazanmak istersen sen de zaferi,
Gürleyen sesinle doldur gökleri.
Zafer dedikleri kahraman peri,
Susandan kaçar da coşana gider.


Bu yolda herkes bir, ey delikanlı!
Diriler şerefli, ölüler şanlı.
Yurt için dövüşen başı dumanlı,
Her zaman bu şandan, o şana gider.


Faruk Nafiz ÇAMLIBEL

Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 31 - 40 Toplam 134