Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Faaliyetlerimiz
Mart 2008 sonrası Yazdır E-Posta
Yazar Ali KARAKOÇ   

Mart 2008 genel kurul sonrası.           30 Nisan 2008 günü yeni yönetim kurulu olarak ilk toplantımızı yaptık. Yönetim kurulunu Recep KARAKOÇ’UN Başkanlığında beş kişi olarak kurduk. Mevlüt BAYRAK, Güngör KARTAL, Yusuf Karakoç, Mustafa Öztürk.                 Yönetim kurulumuzu hemen toplayarak öncelikli yapılması gerekenleri karara bağlayarak her sene geleneksel yapılan pikniğimiz için yer aramaya başladık. Köylülerimiz arasında iletişim sağlamak için toplu mesaj sistemi kurduk.                Köyümüzden ve bir birimizden iletişimi kesmemek daha güçlendirmek, köyümüzden ahrete intikal edenlerin, onların resimlerini bir albümde toplayarak yad etmek ve köyümüzü Türkiye ve Uluslar arasında tanıtımı amaçlı WEB Sayfası kurduk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            Köylülerimize tek tek ulaşarak telefonlarını güncelledik yaklaşık 200 civarında yeni üye ve eski üye güncellemesi yaptık.                Ali bahadır köyünde lavobası olan ve sadece bize ait olacak piknik yeri bulduk ve 01 Haziran 2008 tarihinde piknik yapmaya karar verdik. Küplüce’den ve Ümraniye’den Ücretsiz Otobüs kaldırarak piknik alanına ulaşımı sağladık.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pikniğimizde Derneğimize ve köyümüze yaptıkları hizmet ve katkılarından dolayı 6 kişiye plaket verdik. Bu kişileri belirlerken zorlandık objektif olmaya gayret ettik dernek kayıtlarından ve köylülerimizden yardım aldık (Tabi onların haberi olmadan) Derneğimiz adına plaket verdiğimiz kişiler. Eski muhtarlarımızdan Merhum ÖMER SİNOPLU’YU Unutmadık rahmetle andık. HAYRETTİN KÜÇÜK CİVİL KÖYÜ MUHTARI. HASAN KABACA DERNEĞİMİZ KURUCU BAŞKANI, Her çağrımıza koşan hep yanımızda olan kayıtlara baktığımızda bizden öncede yapılan tüm çağrılara icabet eden V.NEDİM KÜÇÜK, HÜSEYİN BEŞLİ, Edebiyat dalında yazdığı tezle NAZIM YAMAN. Bu hemşerilerimize plaket verdik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gençlerimiz arasında tanışmayı kaynaşmayı sağlamak amacıyla futbol turnuvası düzenleme kararı aldık. Köyümüzün %90 nın gemi adamı ehliyeti almasında payı olan ve köy de çok sevilen kendisini bir trafik kazası sonucu kaybettiğimiz CABİR KURUCANIN anısına ve onun adını taşıyan CABİR REİS FUTBOL TURNUVASI adı altında turnuva düzenledik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul da kurulu olan Tirebolu lu derneklerden oluşan    Tirebolu dernekler federasyonu kuruldu. Deneğimizi TİRDEF Üye yaptık İlk genel kurulda Derneğimizi temsilen Recep KARAKOÇ’U TİRDEF Yönetim kuruluna Nedim KÜÇÜK, Mustafa ORUÇ, Reşat KERİM, Necdet ORUÇ Delege olarak TİRDEF de derneğimizi temsil etmekteler.

           
            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                  Artık derneğimizin bir yeri olması gerekliliğini düşünerek Önceden mesaj çekerek 15 Kasım Pazar gün Küpüce de Derneğimizin açılışını yaptık.

 

                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagehan Restoranda Derneğimizin ilk Dayanışma gecesi yerel sanatçılarımız Hicabi Şenlikoğlu, Sevinç Ay, Kemençe sanatçısı Hüseyin Çendeoğlu ve radyodan tanıdığımız sunucu Riva’nın katılımıyla muhteşem oldu yaklaşık 500/50 kişi katıldı gece 01 e kadar sürdü.

 

                                                    

1 Yorum
Devamı...