Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Düğünümüz var..
Yazar recep   

  

 

 

 

 

 

 

 

 

                Saliha & Süreyya kartal Kızını evlendiriyor. Bu mutlu günlerinde siz değerli hemşerilerini yanında görmekten büyük mutluluk duyacağını ifade ederek tüm köy halkımızı 25 Mart Pazar gün saat 19:00 Şark düğün salonunda yapılacak olan düğüne bekliyor.

Yorum yok
 
Mevlutte buluştuk
Yazar recep   

 Köyümüzün geçmişleri için okunan kuranda buluştuk.Burhaniye Münevver Ayaşlı Kültür merkezinde Arif  Hocamız tarafından okunan kuran ve sohbet geçmişlerimize rahmet olurken bizlerinde gönüllerini huzur ile doldurdu.

Dernek başkanı Recep Karakoç Katılım konusunda daha kalabalık olabilirdik hafta içi olması sebebiyle 120 Kişilik salonu dolduramadık dedi.

Hayır sahiplerinin ve Derneğin kaynaklarından Davetlilere lokum ikram edildi.Bu tür faaliyetlerimizi hersene geleneksel olarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.Buna ihtiyacımız var,madden var mannen var şöyle dönüp bir baktığımızda büyüklerimizin olmadığını görüyoruz,onlara karşı sorumlluluklarımız var onu yerine getirmek bizleri biraz olsun rahatlatacaktır.Herkes atası için sorumluluğunu yerine tabiki getiriyor ondan kimsenin kuşkusu yok bizde unutulmaya yüz tutan gelenek ve göreneklerimizi yaşatmak adına bu tür faaliyetleri devam ettimek istiyoruz.Şunu hiç unutmamalıyız mezarlıkdakiler işlerini bitirerek gitmediler,işlerimiz bizleri cemiyetlerden uzaklaştırmasın.

 

 

 

 

 

 

                                       Birlik beraberlik içersinde her alanda bir birimizin yanında olmak dileğiyle davetimize icabet eden herkese tekrar teşekkür ederim dedi.

Gece Arif hocanın ilahileriyle 21:30 sona erdi.

Yorum yok
 
Mevlüte davet
Yazar recep   

Dernek yönetim kurulumuz aldığı kararla köyümüzden ahirete intikal eden geçmişlerimiz için 8 Mart 2012 Perşembe gün saat 19:30 -21:30 da Münevver Ayaşlı Kültür merkezinde Kuranıkerim ve mevlüt okunacaktır.

ADRES: Yazmacı Emine Sok. No:7 Burhaniye/ÜsküdarKültür Merkezi İletişim: + 90 (216)422 12 07 + 90 (216) 531 30 00 / 22 77İsmek Kursları İletişim:( 216) 318 25 20 ULAŞIM: 11-C ÜSKÜDAR BURHANİYE HATTI3 – KADIKÖY BURHANİYE HATTI 1 Yorum
 
Kavaltıda buluştuk
Yazar recep   
 

Derneğimizin düzenlediği kahvaltıya ilgi beklenenin üstünde oldu. Havında güneşli olmasını fırsat bilen hemşerilerimiz O,ağacın altı Bambi cafe’de kahahvaltının tadını çıkardılar. Yaklaşık 70 kişinin katıldığı kahvaltıya TİRDEF genel başkanı aynı zamanda Giresun spor transfer komitesi başkanı ve basın sözcüsü Haldun Domaç, Belen köyü dernek başkanı Hilmi Somuncuda katıldılar.

Başkan Recep Karakoç'un Hoş geldiniz konuşması ve baharın gelmesi sebebiyle Mart ve Nisan Aylarında yönetim kurulunun yapılmasını planladıkları faaliyetlerini açıkladı. Bu yıl ilkini gerçekleştirilecek olan faaliyetler arasında dikkat çeken Köyümüzden ahrete intikal eden geçmişlerimiz için kuran okutulacağıydı. Nisan ayı içerisinde geleneksel gecemizin yapılacağını söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra söz alan Hasan Kabaca; Organizasyon için derneğimiz yönetim kuruluna ve başkana teşekkür etti ve burada gençleri görmekten çok memnun olduğunu fakat kendi emsallerinin olmasına üzüldüğünü belirterek bundan sonraki davetleri duyurma noktasında herkesin kendi emsallerini de çağırmalarını istedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   TİRDEF Genel başkanı Haldun Domaç Yaptığı selamlama konuşmasının ardından derneğimizden övgüyle bahsederek, bu manzarayı diğer derneklerde de görmek en büyük arzumuzdur dedi.Bayanların katılımına da dikkat çeken Domaç neredeyse bayan sayısı erkek sayısından fazla ve yüksek bir katılım var ben sizleri bir kez daha tebrik ediyorum dedi.

Giresun spor ‘un durumu hakkında da kısa bilgiler veren Domaç, geçen sene bu takım düşmez demiştim bu sene alt sıralardan kurtulacak takım varsa oda Giresun Spordur diyorum dedi.

Telefonla bizi arayan İstanbul dışında olduğu için katılamayacağını belirterek herkese selamlarını ileten Davut Kuruca’ya bu nazik davranışından dolayı bizde Çok teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Yorum
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 91 - 100 Toplam 180

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 675
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9479392