Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Kahvaltıda buluşuyoruz
Yazar recep   
26.02.2012 Pazar gün saat 10:00'da Küçük Çamlıca Bambi Cafe'da kahvaltı yapılacaktır (kahvaltı bedeli kişi başı 12 TL.).Tüm köy halkımızın katılımını bekleriz.Kahvaltıya katılacak olan hemşerilerimizin perşembe akşamına kadar dernek yönetim kuruluna isim ve sayı yazdırmalarını önemle rica ederiz. Yorum yok
 
üye ziyaretlerimiz devam ediyor
Yazar recep   
Dernek yönetim kurulunun aldığı karar doğrultusunda, Üyelerimize yönelik planlanan ev ziyaretlerinin ikincisi, Derneğimiz Başkan vekili Naide ORUÇ, Genel sekreter Zuhal KÖSE, Kadın kolları Başkanı Meliha DURSUN, Kadın kolları başkan vekili Ayten Saraçoğlu, kadın kolları yön. Kur. Üyesi Gülten Kılıç ve üyelerimizden Nuran Demirkan’dan oluşan heyet ile gerçekleştirdi. Hatice Keçeciyi ziyaret ederek hasbi hal giderdiler.                Derneğimizden yapılan açıklamada,üye ziyaretlerimiz devam edecek buna ilave olarak esnaf olan üyelerimiz de iş yerlerinde ziyaret edileceği belirtilidi. Yorum yok
 
Tirdef kongresi yapıldı
Yazar recep   

 

TİRDEF Genel Kurulu Altunizade Kültür Merkezi'nde yapıldı. Haldun Domaç'ın tek aday olarak girdiği seçimde oybirliği ile yeniden genel başkan seçildi.

 

 

Tirebolu Dernekler Federasyonu’nun  (TİRDEF) olağan genel kurulu İstanbul Altunizade Kültür Merkezinde bugün (15 Ocak 2012)  yüksek bir katılımla yapıldı. Kongreye TİRDEF’in 96 delegesinden 62’si katıldı. Altunizade Kültür Merkezinde saat 13.00’te başlayan kongre yaklaşık 4 saat devam etti. Kongrede Divan Başkanlığını Doç. Dr. Ali Demir, yardımcılıklarını Hasan Karakaya ve Ömer Demir yaptı. TİRDEF Kongresinde Haldun Domaç Başkanlığı’ndaki tek liste yönetime aday olurken, yapılan oylamada yeni yönetim oy birliğiyle seçildi. Kongrede Erzincan-Tirebolu-Trabzon Demiryolu konusu gündeme eklenerek konuşulurken, Ayhan Yüksel, Çınar Çetinkaya, Nazmi Yayla ve Hamdi Aydın bu konuda söz alıp, izlenmesi gereken yol konusunda görüşlerini açıkladı. Kurucu Başkan Çınar Çetinkaya, demiryolu konusunda bir komisyonun kurulması önerisinde bulundu. Genel Kurul’da söz alan Mehmet İpek ise faaliyetleri eleştirirken, kongrenin yapılmasına ilişkin usul ve esas hakkında görüşlerini açıkladı.Yeniden TİRDEF Genel Başkanlığı’na seçilen Haldun Domaç, kongre üyelerine teşekkür ederken,  Tirebolu’ya yönelik çalışmaların ve organizasyonların devam edeceğini söyledi.

 

Yorum yok
 
Duyuru
Yazar recep   

 2011 Yılı fındık destekleme parası alacakların listesi askıya çıkmıştır.Listede isimleri olmayan veya eksiklik olduğunu düşünenler 25.01.2012 tarihine kadar itiraz edebilirler.Kapsamlı bilgi için  Köy muhtarlarımızı arayabilirler.

Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 91 - 100 Toplam 175

Yazarlar

recep
02.03.2017
Son Haberler

GENEL KURUL İLANI


Fotoğraflar

Kimler Online

İstatistikler

Üyeler: 582
Haberler: 347
Linkler: 7
Ziyaretçi: 4960840