Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Mevlüte davet
Yazar recep   

Dernek yönetim kurulumuz aldığı kararla köyümüzden ahirete intikal eden geçmişlerimiz için 8 Mart 2012 Perşembe gün saat 19:30 -21:30 da Münevver Ayaşlı Kültür merkezinde Kuranıkerim ve mevlüt okunacaktır.

ADRES: Yazmacı Emine Sok. No:7 Burhaniye/ÜsküdarKültür Merkezi İletişim: + 90 (216)422 12 07 + 90 (216) 531 30 00 / 22 77İsmek Kursları İletişim:( 216) 318 25 20 ULAŞIM: 11-C ÜSKÜDAR BURHANİYE HATTI3 – KADIKÖY BURHANİYE HATTI 1 Yorum
 
Kavaltıda buluştuk
Yazar recep   
 

Derneğimizin düzenlediği kahvaltıya ilgi beklenenin üstünde oldu. Havında güneşli olmasını fırsat bilen hemşerilerimiz O,ağacın altı Bambi cafe’de kahahvaltının tadını çıkardılar. Yaklaşık 70 kişinin katıldığı kahvaltıya TİRDEF genel başkanı aynı zamanda Giresun spor transfer komitesi başkanı ve basın sözcüsü Haldun Domaç, Belen köyü dernek başkanı Hilmi Somuncuda katıldılar.

Başkan Recep Karakoç'un Hoş geldiniz konuşması ve baharın gelmesi sebebiyle Mart ve Nisan Aylarında yönetim kurulunun yapılmasını planladıkları faaliyetlerini açıkladı. Bu yıl ilkini gerçekleştirilecek olan faaliyetler arasında dikkat çeken Köyümüzden ahrete intikal eden geçmişlerimiz için kuran okutulacağıydı. Nisan ayı içerisinde geleneksel gecemizin yapılacağını söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra söz alan Hasan Kabaca; Organizasyon için derneğimiz yönetim kuruluna ve başkana teşekkür etti ve burada gençleri görmekten çok memnun olduğunu fakat kendi emsallerinin olmasına üzüldüğünü belirterek bundan sonraki davetleri duyurma noktasında herkesin kendi emsallerini de çağırmalarını istedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   TİRDEF Genel başkanı Haldun Domaç Yaptığı selamlama konuşmasının ardından derneğimizden övgüyle bahsederek, bu manzarayı diğer derneklerde de görmek en büyük arzumuzdur dedi.Bayanların katılımına da dikkat çeken Domaç neredeyse bayan sayısı erkek sayısından fazla ve yüksek bir katılım var ben sizleri bir kez daha tebrik ediyorum dedi.

Giresun spor ‘un durumu hakkında da kısa bilgiler veren Domaç, geçen sene bu takım düşmez demiştim bu sene alt sıralardan kurtulacak takım varsa oda Giresun Spordur diyorum dedi.

Telefonla bizi arayan İstanbul dışında olduğu için katılamayacağını belirterek herkese selamlarını ileten Davut Kuruca’ya bu nazik davranışından dolayı bizde Çok teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Yorum
 
Ermenilerin Hocalı katliamı
Yazar recep   
 Ermenistan Silahlı Kuvvetleri 1992 yılının 25 Şubatı 26 Şubata bağlayan gecede bölgedeki 366. Alayın da desteği ile önce giriş ve çıkışını kapadığı Hocalı köyünde sivil, kadın, çocuk, yaşlı ayırımı yapmadan resmi rakamlara göre 613 kişiyi katletmişlerdir. Katledilenlerin 83'ü çocuk, 106'sı kadın ve 7'ten fazlası ise yaşlıydı. Normalde en şiddetli savaşlarda dahi savaş dışında tutulan, dokunulmayan bu kesime Ermeniler yaşlı, kadın ve çocuk demeden acımasız işkenceler yaparak katletmiştir. Bu katliamdan toplam 487 kişi ağır yaralı olarak kurtulmuştur. 1275 kişi ise rehin alınmış ve 150 kişi ise kaybolmuştur. Cesetler üzerinde yapılan incelemelerde cesetlerin birçoğunun yakıldığı, gözlerinin oyulduğu, kulakları, burunları ve kafaları ile vücutlarının çeşitli uzuvlarının kesildiği görülmüştür. Aynı vahşetten hamile kadınlar ve çocuklar bile nasibini almıştır. Katliamda hayatını kaybedenleri rahmet ve saygıyla anıyor katliamcı Ermenistan’ı ve Avrupalı işbirlikçilerini Lanetle kınıyoruz. Yorum yok
 
Kahvaltıda buluşuyoruz
Yazar recep   
26.02.2012 Pazar gün saat 10:00'da Küçük Çamlıca Bambi Cafe'da kahvaltı yapılacaktır (kahvaltı bedeli kişi başı 12 TL.).Tüm köy halkımızın katılımını bekleriz.Kahvaltıya katılacak olan hemşerilerimizin perşembe akşamına kadar dernek yönetim kuruluna isim ve sayı yazdırmalarını önemle rica ederiz. Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 91 - 100 Toplam 178

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 2823
Haberler: 354
Linkler: 7
Ziyaretçi: 8377310