Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Vefat Başsağlığı
Yazar recep   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Civil Köyü Görpeli mahallesinden  MUSTAFA ÖLÜÇ'ÜN eşi,Sabri ve Hamza ölüçün annesi Safinaz Ölüç hayatını kaybetmiştir.Merhumeye Allahtan rahmet kederli ailesine baş sağlığı dileriz.

1 Yorum
 
Kandil
Yazar recep   
Müslüman aleminin Mübarek regaip kandilini ve üç aylarını tebrik eder tüm insanlığa barış, sükunet,huzur getirmesini dileriz. Yorum yok
 
Boğazda muhteşem gece
Yazar recep   

Mahmut Uzunöner

Tirebolu Civil Yalı köy derneği düzenlediği boğaz turuyla hemşerilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

12 Mayıs 2012 Cumartesi gün saat 18:30 Eminönü 19:00 Üsküdar’dan hareket eden gemi fasıl  ve kemençe sanatçımız Mahmut Uzunöner eşliğinde muhteşem bir gece geçirdiler. Fener bahçe Galatasaray maçına denk gelen etkinliğe yaklaşık iki yüz kişi katıldı.

 

                   

                   

                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boğazın eşsiz güzelliği fasıl ve kemençeyle birleşince Civil Yalı köylüler doyasıya eğlendi.

Derneğe hizmet ve katkılarından  dolayı üyelere plaket verildi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Dernek başkanı Recep Karakoç yaptığı selamlama konuşmasında; Bu tür etkinliklerin düzenlenmesinden ziyade değerlendirilmesinin önemli olduğunu belirterek işte sizler bu akşamki maça rağmen boğaz gezisine katılarak üç imparatorluğa ev sahipliği yapmış olan İSTANBUL Boğazının tarihi ve güzelliğini benimseyerek, dünyada eşi ve benzeri olmayan bu güzelliği değerlendirmiş olmaktasınız. Bundan dolayı kendinizi tebrik edin, kendinizi alkışlayın, mütavazi olmak istemiyorum kendinizle ve Derneğinizle gurur duyun onları kutlayın onları alkışlayın. bu etkinliğin mutfağında olan Yönetim kurulu ve kadın kolları üyelerimiz; Sayın Ayten SARAÇOĞLU, Meliha DURSUN, Mevlüt BAYRAK, Osman KILIÇ, Naide ORUÇ, Yurdagül ORUÇ, Zuhal KÖSE ve Mustafa ORUǒA huzurlarınızda teşekkür eder şükranlarımı sunarım. Ayrıca onların ısrarla isimlerinin okunmasını istememelerine rağmen yaptıkları bağışlarla bu güzelliği siz değerli hemşerilerimize yaşatan

Sayın Ayhan KILIÇ, Hüseyin BEŞLİ, Avni Küçük, Veysel Nedim KÜÇÜK, Salih KARAKOÇ, Abdullah KEÇECİ, Baner TURAN, Özcan BEŞLİ’YE Katkılarından dolayı Teşekkür eder şükranlarımı sunarım.

Gezi 23:30 da son buldu

 


 

 

Yönetim kurulu

Yorum yok
 
Boğaz turu.
Yazar recep   

 

Geleneksel gecemizi bu yıl boğaz turu olarak yapma kararı aldık.400 Kişilik bir tekneyle 12 Mayıs cumartesi gün saat 19:00-23:00 saatleri arasında fasıl ve yerel müzik eşliğinde unutulmaz bir gece geçirmeyi planlıyoruz.

Uzun ve soğuk geçen kışın yorgunluğunu ve stresini dillere destan olan İstanbul boğazı turuyla geride bırakacağız.

Muhteşem olacağını umduğumuz Gecemizin biletleri 25 TL olarak satışa çıkartılmıştır.

Teknelerde sayının çok önemli olduğu ve sayı harici katılımcı alınamayacağı için katılacak olan hemşerilerimiz biletlerini nisan sonuna kadar dernek yetkililerinden almaları gerekmektedir.

Tüm hemşerilerimizden bu etkinliği gerçekleştirmek ve unutulmaz kılmak için desteklerini bekliyoruz.

  

Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 81 - 90 Toplam 177

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 916
Haberler: 352
Linkler: 7
Ziyaretçi: 6560073