Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Hayrettin küçükten Çevre temizliği atağı.
Yazar recep   

CİVİL ÖZLÜ VE YALI KÖY SAHİLLERİ TERTEMİZ

Muhtar Hayrettin Küçükten temizlik kampanyası

Yalı köy-Civil-Özlü köyleri sınırları içersindeki bulunan sahil boyunda belediye İŞ-KUR elemanları aracılı ile çevre temizliği yapıldı.

Deniz sezonun başlamasıyla sahillerin dolup taşmasından dolayı çöplerinin deniz kıyısına ve karayolu çevresinde gelişigüzel atılmasından kaynaklanan çevre kirliğine karşı temizlik kampanyası başlatıldı.

Civil Köyü Muhtarı Hayrettin Küçük öncülüğünde başlatılan temizlik kapmasıyla birlikte sahil ve karayolu çevresi tamamen çöplerden arındırılarak olumsuz görüntüler ortadan kaldırıldı.

Deniz kıyısı ve karayolu çevresini pırıl pırıl yapan Muhtar Küçük “Özellikle yaz aylarında denize girmek için gelen vatandaşlarımızın kamp yaptıktan sonra bıraktıkları çöpler hem sahilimizi kirletmekte hem de çirkin görüntülere neden olmaktaydır. Denize girmek için gelen yerli-yabancı misafirlerimiz ve köy halkı olarak rahatsız olduk. Belediye başkanlığından bize tahsis edilen temizlik personelleri ve temizlik aracıyla bölgemizi çöplerden kurtardık

 

 

Deniz kıyısı, sahil bandı ve karayolumuz temizlendi. Özellikle bu bölgemizde denize giren vatandaşlarımızdan bundan sonra temizlik konusunda hassasiyet bekliyoruz. Belediye başkanımızdan araç park yerlerine ve sahile yakın noktalara belirli aralıklarla çöp kutusu ve konteynır koymasını rica ediyoruz. Bu konuda vatandaşlarımızın duyarlı olmasını çevre temizliği açısından önemle istiyoruz” dedi.

Sayın Muhtarımız Hayrettin KÜÇÜĞE TEŞEKKÜR Ederiz. 

 

 

Yorum yok
 
Vefaat
Yazar recep   

Köyümüzün sevilen simalarından olan Hüsnü KABACA geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetmiştir.16 Haziran 2012 öğle namazında küplüce camiinden kalabalık bir katılımla son yolculuğuna uğurlanan Hüsnü ağabeye Allahtan rahmet Yakınlarına ve sevenlerine sabırlar dileriz.

1 Yorum
 
Vefat Başsağlığı
Yazar recep   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Civil Köyü Görpeli mahallesinden  MUSTAFA ÖLÜÇ'ÜN eşi,Sabri ve Hamza ölüçün annesi Safinaz Ölüç hayatını kaybetmiştir.Merhumeye Allahtan rahmet kederli ailesine baş sağlığı dileriz.

1 Yorum
 
Kandil
Yazar recep   
Müslüman aleminin Mübarek regaip kandilini ve üç aylarını tebrik eder tüm insanlığa barış, sükunet,huzur getirmesini dileriz. Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 81 - 90 Toplam 179

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 524
Haberler: 355
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9143930