Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Boğazda muhteşem gece
Yazar recep   

Mahmut Uzunöner

Tirebolu Civil Yalı köy derneği düzenlediği boğaz turuyla hemşerilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

12 Mayıs 2012 Cumartesi gün saat 18:30 Eminönü 19:00 Üsküdar’dan hareket eden gemi fasıl  ve kemençe sanatçımız Mahmut Uzunöner eşliğinde muhteşem bir gece geçirdiler. Fener bahçe Galatasaray maçına denk gelen etkinliğe yaklaşık iki yüz kişi katıldı.

 

                   

                   

                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boğazın eşsiz güzelliği fasıl ve kemençeyle birleşince Civil Yalı köylüler doyasıya eğlendi.

Derneğe hizmet ve katkılarından  dolayı üyelere plaket verildi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Dernek başkanı Recep Karakoç yaptığı selamlama konuşmasında; Bu tür etkinliklerin düzenlenmesinden ziyade değerlendirilmesinin önemli olduğunu belirterek işte sizler bu akşamki maça rağmen boğaz gezisine katılarak üç imparatorluğa ev sahipliği yapmış olan İSTANBUL Boğazının tarihi ve güzelliğini benimseyerek, dünyada eşi ve benzeri olmayan bu güzelliği değerlendirmiş olmaktasınız. Bundan dolayı kendinizi tebrik edin, kendinizi alkışlayın, mütavazi olmak istemiyorum kendinizle ve Derneğinizle gurur duyun onları kutlayın onları alkışlayın. bu etkinliğin mutfağında olan Yönetim kurulu ve kadın kolları üyelerimiz; Sayın Ayten SARAÇOĞLU, Meliha DURSUN, Mevlüt BAYRAK, Osman KILIÇ, Naide ORUÇ, Yurdagül ORUÇ, Zuhal KÖSE ve Mustafa ORUǒA huzurlarınızda teşekkür eder şükranlarımı sunarım. Ayrıca onların ısrarla isimlerinin okunmasını istememelerine rağmen yaptıkları bağışlarla bu güzelliği siz değerli hemşerilerimize yaşatan

Sayın Ayhan KILIÇ, Hüseyin BEŞLİ, Avni Küçük, Veysel Nedim KÜÇÜK, Salih KARAKOÇ, Abdullah KEÇECİ, Baner TURAN, Özcan BEŞLİ’YE Katkılarından dolayı Teşekkür eder şükranlarımı sunarım.

Gezi 23:30 da son buldu

 


 

 

Yönetim kurulu

Yorum yok
 
Boğaz turu.
Yazar recep   

 

Geleneksel gecemizi bu yıl boğaz turu olarak yapma kararı aldık.400 Kişilik bir tekneyle 12 Mayıs cumartesi gün saat 19:00-23:00 saatleri arasında fasıl ve yerel müzik eşliğinde unutulmaz bir gece geçirmeyi planlıyoruz.

Uzun ve soğuk geçen kışın yorgunluğunu ve stresini dillere destan olan İstanbul boğazı turuyla geride bırakacağız.

Muhteşem olacağını umduğumuz Gecemizin biletleri 25 TL olarak satışa çıkartılmıştır.

Teknelerde sayının çok önemli olduğu ve sayı harici katılımcı alınamayacağı için katılacak olan hemşerilerimiz biletlerini nisan sonuna kadar dernek yetkililerinden almaları gerekmektedir.

Tüm hemşerilerimizden bu etkinliği gerçekleştirmek ve unutulmaz kılmak için desteklerini bekliyoruz.

  

Yorum yok
 
3.Tirebolu kültür günleri.
Yazar recep   

 

*Kültür Sanat Günleri saat 11.00’da başlayacak ve etkinlikler içinde yer alacak panelin konusu “Tirebolu Demiryolu” olacak

*Bu yılki etkinlikte Milli Mücadelenin Tirebolulu Müftüsü Hoca Ahmed Necmeddin Efendi anılacak.

Geleneksel Tirebolu Kültür ve Sanat Günleri için geri sayım devam ediyor. 29 Nisan 2012 Pazar günü Kağıthane Belediyesi Meclis Salonu'nda saat 11.00'da gerçekleşecek açılış töreniyle start alacak 3. Tirebolu Kültür ve Sanat Günleri’nde birbirinden çarpıcı etkinlikler yer alacak.

3. Tirebolu Kültür ve Sanat Günleri'nde gerçekleşecek etkinliklerden panelde “Tirebolu Demiryolu” konusu masaya yatırılacak. Bu panelin moderatörlüğünü TİRDEF eski başkanı Prof. Dr. Halit Keskin yapacak.

 

İlk ikisinde Binbaşı Hüseyin Avni Alpaslan ve Amiral Şükrü Okan’ın anıldığı Kültür Sanat Günleri’nde bu kez, Kuvayı Milliyeci Müftü olarak bilinen ve Milli Mücadele'de gösterdiği örnek davranışlar nedeniyle takdir toplayan Tirebolulu Müftü Hoca Ahmed Necmeddin Efendi anılacak.

 

Kültür ve Sanat Günleri'nde bu yıl Giresun Türküleri dinletisi içinde ilk kez Tirebolu türküleri de icra edilecek.

 

TİRDEF Genel Başkanı Haldun Domaç konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Tirebolulu ve Giresunlu tüm hemşerilerimizi bu etkinliğe davet ediyoruz” dedi.

Yorum yok
 
Biz uyarmıştık
Yazar recep   

Tirebolu Yalı köyde trafik kazası oldu. Trabzon’dan hareket eden bir otobüs firmasına ait yolcu otobüsü yolun yağışlı ve kaygan olması sonucu şarampole yuvarlandı. Yolcular çeşitli yerlerinden hafif yaralandı iki tanede ağır yaralı var.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biz uyarmıştıkSayın yetkili İstanbul’da faaliyet gösteren Tirebolu Civil Koy ve Yalı Köyü Derneği olarak Yalı Köy Camisi önünde bulunan virajın tehlikeli olduğunu, yazın köye gittiğimizde müşahede etmekteyiz. İleride yaşanması muhtemel trafik kazalarını önlemek için bir tedbir alınmasını makamınıza arz ederim.Recep KARAKOÇ T.Civil Yalı Köy Dernek BaşkanıVerilen cevap; Başvuruda konu edilen yol Karadeniz Sahil Yolu projesi kapsamında yapılmıştır. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununda belirtilen hız limitlerine ve Trafik Güvenliği için tesis edilen Trafik levhalarına uyulması kaydıyla ulaşımda güvenlik problemi bulunmamaktadır. Kanunda belirtilen hız limitlerine uyulup uyulmadığının ilgili Trafik ekipleri tarafından denetlenmesi gerekmektedir.Bilgilerini rica ederim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yetkililer Umarız gerekli tedbiri alırlar böyle kazalar yaşamayız.Kazada yaralanan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar acil şifalar dileriz. 

2 Yorumlar
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 81 - 90 Toplam 175

Yazarlar

recep
02.03.2017
Son Haberler

GENEL KURUL İLANI


Fotoğraflar

Kimler Online

İstatistikler

Üyeler: 582
Haberler: 347
Linkler: 7
Ziyaretçi: 4960824