Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

ziyaret
Yazar recep   

 

 

Köyümüzün en yaşlısı tam 99 yaşında Fadime Anamız. Köye gidince Ziyaret ettim, beni tanımazsan daha da gelmem yanına dedim, baktı baktı sen kimsin kim olduğunu söyle tanırım dedi ,bende adımı söyleyince uy anam irecep senmisin gel seni bir daha öpeyim dedi.Küçüklüğümüz onların yanında geçti.Allah sağlıklı ömür versin.

Yorum yok
 
Vefat başsağlığı
Yazar recep   

Yalı köyü sakinlerinden Azmi, İbrahim, Nazmi, Hüseyin Saraçoğlu'nun anneleri, esma Saraçoğlu vefat etmiştir. Merhumeye Allahtan Rahmet Yakınlarına baş sağlığı dileriz.

YÖNETİM KURULU   
2 Yorumlar
 
Sitemize Üyelik.
Yazar recep   

Değerli hemşerilerimiz;derneğimiz bir hemşeri derneğidir dolayısıyla sitemize üye olan kişilerin gerçek isimleriyle üye olmaları tanışma açısından önem arzetmektedir bu açıdan isimsiz yapılan üyelikler silinecektir.Bizi, anlayışla karşılayacağınızı umar hayırlı günler dileriz.YÖNETİM KURULU.

Yorum yok
 
Terörü lanetle kınıyoruz
Yazar recep   

Terör bir kez daha can yaktı. Ülkenin bu terör belasından kurtulması için herkesi göreve davet ediyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil yar arılara diliyoruz

 

Şırnak'a bağlı Beytüşşebap İlçesi'ne teröristlerce düzenlenen saldırıda, asker ve polis 10 güvenlik görevlisinin şehit olduğu, 4'ü ağır olmak üzere 7 güvenlik görevlisinin de yaralandığı öğrendik.
Terör bir kez daha ana ocaklarına ateş düşürdü. Bu eylemleri yapanları lanetliyor, herkesi kendine düşen görevi üstlenerek, ülkenin terör belasından kurtulması noktasında göreve davet ediyoruz. 

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar, başta şehitlerin yakınları olmak üzere tüm Türk Ulusuna başsağlığı diliyoruz. 
YÖNETİM KURULU 
Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 71 - 80 Toplam 180

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 675
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9479589