Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Müjde!...Fındıkta destekleme imzalandı
Yazar recep   

Bakanlar Kurulu'nun fındık üreticilerine alan bazlı gelir desteği ve alternatif ürüne geçen üreticilere telafi edici ödeme yapılmasına dair kararı, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.

http://www.yenitirebolu.com/ekonomi/mujdefindikta-destekleme-imzalandi-h1540.html 

Yorum yok
 
Tirebolu üzerine ince hesaplara
Yazar recep   

***Doğu Karadeniz’in en önemli turizm merkezi Tirebolu bir kez daha yok edilmeye çalışılıyor. Bu kez hedef Balıkçı Barınağı’nı ticaret limanına çevirmek…

*** Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Doğu Karadeniz Master Planı’nda turizm ağırlıklı eylem bölgesi olarak açıkladığı, “Amasra neyse Tirebolu odur” dediği ilçemiz neden hedef tahtasına kondu?

*** TİRDEF olarak mevzuatlara aykırı olarak yapılması planlanan bu projeye neden karşıyız? Bu konuda neler planlıyoruz? www.tirdef.com.tr/

Yorum yok
 
Tirebolu'da "Dört Mevsim
Yazar recep   

Tirebolu Belediyesinin düzenlediği "Dört Mevsim Tirebolu" konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı. Kocaeli'den Hasan Zer birinciliği kazandı. Haber detayı için

http://tirdef.com.tr/

Yorum yok
 
SRC Belgesi:
Yazar recep   

Önemli duyuru

SRC Belgesi:

Ehliyet alınma tarihi 25.02.2003 tarihinden önce olanlar ve bunun yanında 25.02.2003 tarihinden önce SSK veya BAĞKUR girişi olanlar.

Eğer ehliyet tarihiniz 25.02 2003 ten sonra ise, ya da bu tarihten önce b sınıfı ehliyetiniz olmasına rağmen 25.02.2003 tarihinden önce SSK veya BAĞ-KUR girişiniz yoksa SRC kurslarına devam etmeniz ve sınavına girmeniz gerekmektedir. Şu an muafiyet gibi çok önemli bir avantaj varken kullandığınız araç ne olursa olsun başvuru yaparken hem yolcu hem yük taşımacılığı belgesine başvurunuzu yapın. Çünkü ileride kursa gitmeniz gerekebilir.

Şu an src 2-4 alabilme koşulları

Src2 Yurt içi Yolcu Taşımacılığı Mesleki Yeterlilik Belgesi almak için toplam 32 saat derse katılmak gerekmektedir. Src2 almak için 26 yaşından gün almak ve Lise Mezunu olmak gerekmektedir. Derslerin en az % 80' ine katılmak zorunludur.

 

Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 61 - 70 Toplam 177

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 916
Haberler: 352
Linkler: 7
Ziyaretçi: 6560075