Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Dayanışma gecemiz
Yazar recep   
6. Dayanışma gecemizi 14 Nisan 2013 Pazar gün nagehanda gerçekleştirdik. Yaklaşık iki yüz elli hemşehrimizin katıldığı gecemizde hemşerilerimiz Hicabi şenlikoğlu ve davul zurna eşliğinde doyasıya eğlendi. 
 2013 gecemiz
 Başkan Recep Karakoç  yaptığı selamlama konuşmasında şunları söyledi. Derneğimiz her yıl daha etkinleşerek bölgesinde farkındalık yaratmaya devam ediyor. Tirebolu Balıkçı Barınağının Limana dönüştürülmesinin söylenenin aksine Tirebolu İçin yıkım olacağını altını çizerek Tirebolu kamuoyuna açıklama yapmış düşüncesini cesaretle ifade etmiştir dedi. Bölgemizde yapılan olumlu gelişmelere destek oluyor bölgemiz için olumsuz bulduğumuz gelişmelerin karşısında duruyoruz dedi. Derneğimizin daha etkin olması için siz değerli üyelerimizin aidat ödentilerine ihtiyacımız vardır. Bunun için sizlere zahmetsiz sırasız bir sistemle aidat ödemeniz için Türksel ve Ave hattı olanlar

(CİVİL YAZIP BİR BOŞLUK BIRAKTIKTAN SONRA 10 YAZIP 8071 KISA MESAJ ATARAK AİDAT ÖDEMELERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ)

Derneğimiz TİRDEF Üyesi derneklerden birisi bu amaçla daha sorumlu çevremize daha duyarlı olmaya çalışıyoruz dedi. TİRDEF olarak yaptığımız kültürel faaliyetlerden bir kısmı masalarınıza dergi broşür olarak istifadelerinize sunulmuştur. Önümüzdeki Günlerde 28 Nisan 2013 Beykoz Necmettin ERBAKAN Kültür merkezinde 4.Tirebolu Kültür günleri düzenlenecektir hepinizin katılımını bekliyorum dedi. Çeşitli çekilişlerin de yapıldığı gecemizde büyük ödül not book Yakup Kurucaya çıktı bu hediyeyi Yakup kuruca derneğimize bağışladı.

 

2013 gecemiz

Gecemize katılanlar arasında TİRDEF Genel başkanı Haldun DOMAÇ TİRDEF Genel muhasibi İsmail Somuncu. Belen köyü dernek başkanı Hilmi somuncu, Üsküdar Giresunlular derneği başkanı Hemşerimiz Muharrem Günaydın katıldı. Belen köyü dernek başkanı bir jest yaparak çekilişe (B) Sınıfı sürücü belgesi hediye etti.

2013 gecemiz 

 

 2013 gecemiz

 

 Gecemizde plaket merasimi de yapıldı. Bundan 40 yıl önce Küyümüze yol yapılması sırasında yolun daha düz ve güzel olması için dümdüz çilekli bahçesinin ortasından yol veren merhum Haydar Keçeciye plaket verdik. Plaketi Oğlu İsa Keçeci aldı.Yaptığı katkılarla köyümüzün kalkınmasında büyük emeği bulunan Emekli Kur. Alb. Ahmet EKMEKÇİYE, Avni KÜÇÜĞE plaket verdik.Gecemiz saat 11,30 da sona erdi.

 

 

Yorum yok
 
4,Tirebolu kültür günleri
Yazar recep   

 

4. Tirebolu Kültür ve Sanat Günleri’nde geri sayım başladı. Beykoz Belediyesi Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde 28 Nisan’da gerçekleşecek etkinlikte gündeme gelecek panelin konusu belli oldu.

 

TİRDEF eski Başkanı ve Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halit Keskin’in moderatörlüğünde gerçekleşecek panelin konusu; "Yakın Dönem Giresun Tarihinde İki Önemli Konu: Topal Osman Olayı ve Şebinkarahisar Ermeni İsyanı"

Sadece Giresun’un değil, Türkiye’nin kurtuluş ve kuruluş tarihine damga vuran Topal Osman’ın anlatılacağı panele, Doç. Dr. Ercan Karakoç (Yıldız Teknik Üniversitesi, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Bölüm Başkanı) ve Yrd. Doç. Dr. Savaş Açıkkaya (İstanbul Üniversitesi, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü Öğretim Üyesi) konuşmacı olarak katılacak.

 

Bu arada, Topal Osman Olayı gündeme gelirken, tarihimizde anlamlı bir yeri olan Harşit savunmasına da değinilecek. 

 

 

Yorum yok
 
Geleneksel dayanışma gecemiz
Yazar recep   

2011 gecemiz

 

Derneğimizin geleneksel dayanışma gecesi 14 Nisan 2013 Pazar gün saat 19:30-23:30 da küçük çamlıca Nagehan restoranda yapılacaktır. Dayanışma Adına, gelemezseniz dahi Senede bir kez davetiye alarak derneğimize katkı sağlamanızı rica ederiz.

Dayanışma gecemizde tüm hemşehrilerimizi Nagehan restoranda görmeyi ümit ediyoruz. 

Yorum yok
 
6.Olağan genel kurulumuzu yaptık
Yazar recep   

Derneğimizin 6.olağan genel kurulu 10.03.2013 Pazar gün küplüce de dernek merkezimizde saat 11:00 yapıldı. Elli kişinin katıldığı genel kurulda sohbet muhabbet hakimdi. Divan başkanlığını Hasan Kabaca Divan Üyeliklerini Nurfan kartal Ve Salih Karakoç’un Yaptı.

 6,genel kurul 10,03,2013

genel kurulda Yönetim şu şekilde oluştu.

Yönetim Kurulu Asil Üyeler

1.   Recep Karakoç

2.   Naide Oruç

3.   Kadir Bahçeci

4.   Ayten Saraçoğlu

5.   Ayhan Kılıç

6.   Üzeyir Kuruca

7.   Hüseyin Yavan

Yönetim kurulu Yedek Üyeler

1-Abdullah Keçeci

2-Mustafa Oruç

3-Yurdagül oruç

4-Volkan Çimen

5-Meliha Dursun

6-Nuran Demirkan

7-Gülten Kılıç

Denetleme Kurulu Asil Üyeler

 

1.   Mevlüt Bayrak

2.   Güngör Kartal

3.   Mustafa Kerim

Denetleme Kurulu Yedek Üyeler

1.   Yakup Kuruca

2.   Nadir kılıç

3.   Recep bayrak

 

 

Yeni Yönetim kuruluna başarılar diler,değerli köy halkımızdan destekleri bekleriz. 

 6,genel kurul 10,03,2013

Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 51 - 60 Toplam 177

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 916
Haberler: 352
Linkler: 7
Ziyaretçi: 6560079