Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

7.Giresun günleri
Yazar recep   
7. Giresun Günleri’nde Tirebolu’yu TİRDEF ve Tirebolu Belediyesi birlikte temsil etti. Tirebolu standı, başta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bakanı Bekir Bozdağ olmak üzere siyasetçilerin ve hemşerilerimiz akınına uğradı.http://www.tirdef.com.tr/haber_detay.asp?haberID=375#.UYuh7KJ7LTE
Yorum yok
 
23 nisan çocuk bayramınız kutlu olsun
Yazar recep   

Dünyada sadece bizde bayramı var.

Çünkü dünyanın en büyük lideri Mustafa Kemal Atatürk'tü...

Ülkeyi kurtarmak için yüreklerdeki ateşi yakmakla kalmadı.

Devrimleri ile iyi bir asker olduğu kadar, örnek bir devlet adamı olduğunu kanıtladı.

Evet, sadece bizim çocuklarımız kutluyordu, 23 Nisan'ı.

Şimdi tüm dünya çocukları Ulu Önder'in onlara armağan ettiği günde coşuyor, Büyük Önder'i unutmuyor.

Çünkü O, çocukları hiçbir zaman unutmadı.

Biz de O'nun unutmayacağız.

Çocuk yüreklerde çarpan heyecanı hissediyor,

Sadece ülkemizin değil, tüm dünya çocuklarının

23 Nisan bayramını kutluyoruz.

 

Yönetim Kurulu

Yorum yok
 
Karadenizliler kahvaltıda buluştu
Yazar recep   

Kara deniz Konfederasyonunun (KARKON) düzenlediği kahvaltılı toplantıya derneğimizi temsilen katıldık. Bölgenin sorunlarının görüşülmesini beklediğim toplantıda her zaman olduğu gibi hayal kırıklığı yaşadığımı belirtmek isterim. Söz alan federasyon başkanlarından iki konuşmacı yöremizin Yöresinin sorununu dile getirdi.

Kara Deniz Konfederasyonu (KARKON) genel başkanını yaptığı konuşmada Avrupa birliği fonlarından yararlanmanın zorluğunu dile getirdi ve bu fonlardan yararlanmayı kolaylaştırılmasını istedi.

Artvin federasyonu Başkanı Artvin de altın madeni arama ruhsatları iptal edilmelidir. Yerin altındaki altından yerin üzerindeki güzellikler daha değerlidir dedi ve maden ara ruhsatlarının iptal edilmesini istedi.

egemen bağış

Bakan Egemen bağış yaptığı kısa konuşmada açılım sürecini anlattı eğer yanlış anlaşılma varsa böyle bir eleştiri oluyorsa biz bu süreci iyi anlatamadığımızdandır dedi. Bağış öğle birilerinin söylediği gibi süreç bir pazarlık süreci değil barış surecidir terör belasından kurtulma sürecidir dedi ve bu süreci başlatanda sizin hemşeriniz sizin kardeşiniz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır dedi. Bizim amacımız bu ülkede vatandaş eşitliğini sağlamaktır bir düşünün bundan beş on sene önce sen baş örtülüsün başını açmadan okula giremezsin,sen imam hatiplisin diyerek önüne katsayı engeli konulan ve anayasamızın eşitlik ilkesinden faydalanamayan gençlerimiz artık eşit vatandaş haklarından yararlanır hale gelmiştir.Sayın başbakanımız bir konuşmasında şiir okudu diye belediye başkanlığı görevinden alıp ceza evine götürüldüğü günleri hatırlayın sizlerin içinizden çıkan Karadeniz uşağuni alıp hapishaneye götürüp bıraktınız ve bu şarkı burada bitmez dediniz,birileri de muhtar bile olamaz dedi.İşte sizin içinizden gelen bu kardeşiniz Türkiye’nin önündeki engelleri tek tek kaldırdı.inşallah sizlerinde desteğiyle terör belasından da kurtulacağız dedi. 

Yorum yok
 
Dayanışma gecemiz
Yazar recep   
6. Dayanışma gecemizi 14 Nisan 2013 Pazar gün nagehanda gerçekleştirdik. Yaklaşık iki yüz elli hemşehrimizin katıldığı gecemizde hemşerilerimiz Hicabi şenlikoğlu ve davul zurna eşliğinde doyasıya eğlendi. 
 2013 gecemiz
 Başkan Recep Karakoç  yaptığı selamlama konuşmasında şunları söyledi. Derneğimiz her yıl daha etkinleşerek bölgesinde farkındalık yaratmaya devam ediyor. Tirebolu Balıkçı Barınağının Limana dönüştürülmesinin söylenenin aksine Tirebolu İçin yıkım olacağını altını çizerek Tirebolu kamuoyuna açıklama yapmış düşüncesini cesaretle ifade etmiştir dedi. Bölgemizde yapılan olumlu gelişmelere destek oluyor bölgemiz için olumsuz bulduğumuz gelişmelerin karşısında duruyoruz dedi. Derneğimizin daha etkin olması için siz değerli üyelerimizin aidat ödentilerine ihtiyacımız vardır. Bunun için sizlere zahmetsiz sırasız bir sistemle aidat ödemeniz için Türksel ve Ave hattı olanlar

(CİVİL YAZIP BİR BOŞLUK BIRAKTIKTAN SONRA 10 YAZIP 8071 KISA MESAJ ATARAK AİDAT ÖDEMELERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ)

Derneğimiz TİRDEF Üyesi derneklerden birisi bu amaçla daha sorumlu çevremize daha duyarlı olmaya çalışıyoruz dedi. TİRDEF olarak yaptığımız kültürel faaliyetlerden bir kısmı masalarınıza dergi broşür olarak istifadelerinize sunulmuştur. Önümüzdeki Günlerde 28 Nisan 2013 Beykoz Necmettin ERBAKAN Kültür merkezinde 4.Tirebolu Kültür günleri düzenlenecektir hepinizin katılımını bekliyorum dedi. Çeşitli çekilişlerin de yapıldığı gecemizde büyük ödül not book Yakup Kurucaya çıktı bu hediyeyi Yakup kuruca derneğimize bağışladı.

 

2013 gecemiz

Gecemize katılanlar arasında TİRDEF Genel başkanı Haldun DOMAÇ TİRDEF Genel muhasibi İsmail Somuncu. Belen köyü dernek başkanı Hilmi somuncu, Üsküdar Giresunlular derneği başkanı Hemşerimiz Muharrem Günaydın katıldı. Belen köyü dernek başkanı bir jest yaparak çekilişe (B) Sınıfı sürücü belgesi hediye etti.

2013 gecemiz 

 

 2013 gecemiz

 

 Gecemizde plaket merasimi de yapıldı. Bundan 40 yıl önce Küyümüze yol yapılması sırasında yolun daha düz ve güzel olması için dümdüz çilekli bahçesinin ortasından yol veren merhum Haydar Keçeciye plaket verdik. Plaketi Oğlu İsa Keçeci aldı.Yaptığı katkılarla köyümüzün kalkınmasında büyük emeği bulunan Emekli Kur. Alb. Ahmet EKMEKÇİYE, Avni KÜÇÜĞE plaket verdik.Gecemiz saat 11,30 da sona erdi.

 

 

Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 51 - 60 Toplam 180

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 675
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9479464