Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Ramazan bayramınız kutlu olsun
Yazar recep   

Bayramlar kucaklaşma, barışma, dayanışma günleridir.

Sevgi ve Saygı çerçevesinde hoşgörü ve sağduyu içinde nice bayramlara ulaşmanız dileğiyle, Ramazan Bayramınızı kutluyoruz.

Yönetim kurulu

Yorum yok
 
İFTARIMIZ
Yazar recep   
Derneğimiz bu yıl ilk olarak Küçüksu kıyı emniyet tesislerinde düzenlediği iftarda, iftar bereketini hemşerilerimiz ve Tirebolulu komşularımızla birlikte paylaştık.
18 Temmuz 2013 iftar

İftarımıza TİRDEF genel başkanı Haldun Domaç, yönetim kurulu üyeleri hasan dönmez, İsmail sonuncu, Mustafa Öztürk ve aileleri katıldı.

18 Temmuz 2013 iftar

Birlik beraberlik ve manevi duyguların en üst düzeyde yaşandığı mübarek ramazan ayında, komşuluk ve akraba ilişkilerinin unutulmaya yüz tuttuğu günümüzde Derneğimize yaptıkları katkılarla, bizlere birlikte iftar yapmanın maneviyatını yaşatan; Sayın Hüseyin Beşli, Özcan Beşli, Ömer Kizir, Avni Küçük, Ayhan Kılıç, Abdullah Keçeci, Hasan Kabaca, Nurfan Kartal, Turan Kuruca, Osman Kılıç, Ahmet Kılıç, Mevlüt Bayrak, Salih Karakoç, Alaettin Ölüç,  H.İbrahim Kabaca ve dernek yönetim kuruluna çok teşekkür ederiz. Allah’tan kazançlarını bereketli ve daim kılmasını niyaz ederiz.

18 Temmuz 2013 iftar


Yorum yok
 
iftar
Yazar recep   

Derneğimiz 18 Temmuz 2013 Perşembe günü Kıyı emniyet tesisleri (sabancı öğretmen evi yanı) Küçüksu Cad. No. 8 Anadoluhisarı / BEYKOZ Adresinde hemşerilerimize yönelik iftar düzenleyecektir.

İftara katılacak olanların en geç Çarşamba öğlene kadar dernek yönetimine kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

İftarımız Hayır sahibi hemşerilerimiz tarafından verilmektedir.

Yönetim Kurulu

Yorum yok
 
MUHTARIM GEÇMİŞ OLSUN
Yazar recep   

Muhtar Hayrettin küçük kaza geçirdi

Tirebolu’nun Civil Köyünden bu gün saat 17.30 sıralarında Tirebolu Devlet Hastanesine eşi Perihan Küçük (40) götürmek için yola çıkan Hayrettin Küçük (53) Tirebolu Avcılı köyü sahilinde, Shell istasyonu karşısında trafik kazası geçirdi.

Muhtarımıza ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi sunarız

http://www.tirebolupostasi.com/

2 Yorumlar
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 41 - 50 Toplam 178

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 2823
Haberler: 354
Linkler: 7
Ziyaretçi: 8377316