Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun
Yazar recep   

30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun

Vatan olmanın en büyük kazanım ve nimet olduğunu yaşadığımız coğrafyaya baktığımızda bu gün daha belirgin ve net olarak anlıyor ve görüyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde İmkânsızlıklar içerisinde, büyük fedakârlıklarla kazanılan bu zaferin, Gazi Milletimizin kadını ve erkeğiyle bir bütün olarak ortaya koyduğu var olma iradesi, kahraman Mehmetçiğin cesaret ve fedakârlığıyla, Tarihten silinmek istenen aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı`nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyorum.

 


Recep KARAKOÇ

 

Yorum yok
 
Vefaat
Yazar recep   

Bir süredir tedavisi süren Yalı Köy sakinlerimizden Acem Mehmedinin Eşi Kadın Yenitürk vefat etmiştir.Cenazesi 12.07.2014 Cumartesi günü öğle namazına mütakip Yalı köy camiinden kaldırılacaktır.Merhumeye Allahtan rehmet,yakınlarına sabırlar dileriz.
YÖNETİM KURULU
Yorum yok
 
Hayırlı Ramazanlar
Yazar recep   

RAMAZAN AYINIZ KUTLU OLSUN.

       Rahmet, bereket, hoşgörü, şeytanların zincire vurulduğu on bir ayın sultanı Ramazan ayına bir kez daha kavuşmanın şansı ve mutluluğunu yaşıyoruz.

 

       Her milletten, her inanıştan insanların bir arada yaşadığı Büyük şehirlerde Mübarek ramazan ayı içersinde birbirimize karşı hoşgörülü olmamız gerektiğini unutmamalıyız.

 

       İslam dinin Güzel Ahlak ve hoş görü dini olduğu bilinciyle, mübarek Ramazan ayı içersinde, gerek rahatsızlığı, gerek inanışı veya başka sebeplerden ötürü orucunu tutamayanları kınamamalı, hor görmemeli, oruçluyuz diye üstünlük sağlamamlayız.

 

       Her ne sebeple olursa olsun oruç tutamayanlarında oruca, oruçluya ve Ramazana saygılı ve hoş görülü davranmalı, oruca olan saygının kurtuluşa vesile olacağını asla unutmamalıdır.

 

       Değerli oruçlu Müslümanlar, Ramazan ayı boyunca gerginlikten, tartışmadan uzak durmalı, sinirlilik ve gergin hallerimizin sebebini asla oruca bağlamamalıyız. Uğradığımız olumsuzluklara, fenalıklara karşı ben oruçluyum deyip geçmeliyiz.

 

       Bu duygu ve düşünceyle Mübarek Ramazan ayınızı Tebrik eder, Ramazan ayını Hakkıyla eda edenlerden olmayı Yüce Allahtan dilerim.

 

Yorum yok
 
Allah sabırlar versin Soma
Yazar recep   

 Başımız sağ olsun.

Hayatımızda her şeyin anlamsızlaştığı bu acı karşısında Madenci şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz. Bu acıyı biraz olsun hafifletecek bir mucize olmadığını yaşayarak hepimiz şahit oluyoruz. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın. Tüm soma halkının acısını canımızda hissediyoruz, başın sağ olsun soma Başımız sağ olsun Türkiye’m.

Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 21 - 30 Toplam 175

Yazarlar

recep
02.03.2017
Son Haberler

GENEL KURUL İLANI


Fotoğraflar

Kimler Online

İstatistikler

Üyeler: 582
Haberler: 347
Linkler: 7
Ziyaretçi: 4960722