Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun
Yazar recep   

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor, bu vatan toprakları ile cumhuriyetin kurulması ve korunması için canlarını veren şehitleri saygı ve rahmetle anıyoruz.

Cumhuriyetin 91. yılını kutladığımız şu günlerde bize bu cumhuriyeti kurup emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimize saygıyla anıyor, onların aziz hatıraları önünde eğiliyoruz.

Ülkemizin birlik ve bütünlüğü koruyup, Türkiye Cumhuriyeti'nin sonsuza kadar devam etmesi için her türlü çabayı göstereceğimizi kararlılıkla vurguluyoruz.

Yorum yok
 
Faruk Ölüç vefat etti
Yazar recep   
Faruk ölüç

      

       Özel bir şirkete ait gemide kaptanlık yapmakta olan Civil köyünden Faruk ÖLÜÇ Gemide geçirdiği iş kazası sonucu hayatını kaybetti. 1961 doğumlu olan Faruk Ölüç Evli ve üç çocuk babasıydı.

        Faruk ÖLÜÇÜ'ÜN Cenazesi 19.10.2014 pazar gün saat 16:00' Ümraniye’de evininin önünde alınacak helalliğin ardından 20.10.2014 pazartesi öğle namazına müteakip özlü köyü camiinden kaldırılmak üzere köye hareket edecektir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına, sevenlerine ve deniz camiasına başsağlığı dileriz.

Yönetim kurulu 
Yorum yok
 
Başsağlığı
Yazar recep   

2010 köyde bayram

 

Görpeli mahallesi dev bir çınarını kaybetti. Hasan Bahçeci, Ali Bahçeci’nin Uzun süredir rahatsız olan Anneleri Fadime Bahçeci 101 Yaşında Hakka yürüdü. 02.08.2014 Salı günü Gerden camiinde öğlen nazmına müteakip kılınan cenaze namazının ardından görpeli aile kabristanında toprağa verildi. Merhuma Allahtan rahmet Yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorum yok
 
30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun
Yazar recep   

30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun

Vatan olmanın en büyük kazanım ve nimet olduğunu yaşadığımız coğrafyaya baktığımızda bu gün daha belirgin ve net olarak anlıyor ve görüyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde İmkânsızlıklar içerisinde, büyük fedakârlıklarla kazanılan bu zaferin, Gazi Milletimizin kadını ve erkeğiyle bir bütün olarak ortaya koyduğu var olma iradesi, kahraman Mehmetçiğin cesaret ve fedakârlığıyla, Tarihten silinmek istenen aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı`nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyorum.

 


Recep KARAKOÇ

 

Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 21 - 30 Toplam 178

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 2823
Haberler: 354
Linkler: 7
Ziyaretçi: 8377317