Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

GENEL KURUL İLANI
Yazar recep   
OLAĞAN GENEL KURUL ÇAĞRISI

Yönetim Kurulumuzun 01.03.2015 tarihinde yaptığı toplantıda 148 numaralı kararı ile olağan genel kurulumuzun, Kirazlı tepe Mh. Fıstıklı Bayır Sokak, No: 70, Çengelköy, Üsküdar, İstanbul, (Kirazlı tepe son durak) aşağıdaki gündemle 15.03.2015 günü saat: 11:00’ da Olağan genel kurul toplantısı yapılmasına çoğunluk sağlanmadığı takdirde genel kurulun aynı gündemle, aynı yer ve saatte 22/03/2015 tarihinde yapılmasına karar verildi.
Yönetim kurulu
Not:
Dernek organlarında görev almak isteyenlerin yönetime bildirmelerini rica ederiz

GÜNDEM

1- Açılış ve Yoklama
2- Divan Heyeti Teşkili
3- Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının Okunması
4- Yönetim Kurulu Raporunun okunması, müzakeresi  ve ibrası
5- Denetleme Kurulu raporunun okunması, müzakeresi ve kabulü
6- Yönetim ve Denetim kurulu raporlarının ibrası
7-Yönetim,Denetim Kurulu Asıl ve yedek üyelerinin seçimi
8-Federasyon kurmaya,kurulu federasyona temsilci,dele atamaya yönetim kuruluna yetki verilmesi
9-Dilek ve temenniler 
10-Kapanış

Yorum yok
 
Kıdem Tazminatında Fonlu Kandırmaca
Yazar recep   

Hükümet vatandaşını kandırıyor.

25 Şubat 2015 Türk-İş’e bağlı yaklaşık iki bin kişilik sendikalı çalışanlar tünelden Galatasaray lisesine kadar kıdem tazminatının oldubittiye gelmemesi için protesto yürüyüşü yaptılar. Meydanın ortak sesi “KIDEM TAZMİNATIMIZA ELİNİ SÜRME” Yönünde oldu.

                Haykırıyorum, haykırıyoruz; Bundan sonrası eski Türkiye olacaksa hedefimiz karanlıksa 1937 li yıllara geri gidelim (o yıllarda bu hakkın hiç olmadan sıfırdan alındığını göz önüne alırsak ki öyledir kıdem tazminatı hakkı bir devrimdir)  

1975 yılında yapılan değişiklikle, kıdem tazminatına hak kazanmak için şart koşulan üç yıllık çalışma süresi bir yıla indirilmiş ve her geçen tam yıl için ödenecek kıdem tazminatı miktarı, 15 günlük ücret tutarından 30 günlük ücret tutarına çıkarılmıştır.

Bu gün istenen ise kıdem tazminatı fonu kuralım on iki günlük ücret karşılığını fona aktaralım bundan herkes faydalansın yönünde yapılan bir kandırmacadan ibarettir. Uygulama Aynı zamanda kıdem tazminatı alma şartlarını da zorlaştırmakta.

Çalışanlar ne istiyor; hedef yeni Türkiye 2023 ise GSMH Tavan yapmışsa merkez bankasında para çoğalmışsa, IMF’e borç kalmamışsa ortalama %8-9 büyüme yapıyorsak o zaman kıdem tazminatı almayan kalmamalı mevcut olduğu gibi hiç bir harfine dokunmadan fona geçmelidir. Hükümet çıkıp buna cevap vermelidir, neden otuz günlük ücret karşılığını on iki güne düşürüyor? Bu kimin isteği? Siz kimin hükümetisiniz? Bu tasarı kimin isteği?

Bizim kulağımıza Her zaman olduğu gibi işçi aleyhine ve sermayenin yararına olan bu tasarıların hazırlayıcı ve telkin edicileri işveren örgütleri. Bu tasarıyı yıllar önce işveren örgütü MÜSİAD hazırlamış ve önermiş diye geldi.

                                Bu uygulama 2023 yılı Türkiye’sine yakışmaz, bu uygulama on yıldır tek başına iktidar olan bir hükumete yakışmaz. Fon Kandırmaca %92 Kandırmaca gerçek ise 30 günlük ücretin 12 güne indirilme çalışmasıdır. Hükûmet gerçekten samimi ise 1975 yılında yapılan değişiklik gibi radikal bir karar alır olduğu gibi fona devreder.

Yorum yok
 
Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun
Yazar recep   

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor, bu vatan toprakları ile cumhuriyetin kurulması ve korunması için canlarını veren şehitleri saygı ve rahmetle anıyoruz.

Cumhuriyetin 91. yılını kutladığımız şu günlerde bize bu cumhuriyeti kurup emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimize saygıyla anıyor, onların aziz hatıraları önünde eğiliyoruz.

Ülkemizin birlik ve bütünlüğü koruyup, Türkiye Cumhuriyeti'nin sonsuza kadar devam etmesi için her türlü çabayı göstereceğimizi kararlılıkla vurguluyoruz.

Yorum yok
 
Faruk Ölüç vefat etti
Yazar recep   
Faruk ölüç

      

       Özel bir şirkete ait gemide kaptanlık yapmakta olan Civil köyünden Faruk ÖLÜÇ Gemide geçirdiği iş kazası sonucu hayatını kaybetti. 1961 doğumlu olan Faruk Ölüç Evli ve üç çocuk babasıydı.

        Faruk ÖLÜÇÜ'ÜN Cenazesi 19.10.2014 pazar gün saat 16:00' Ümraniye’de evininin önünde alınacak helalliğin ardından 20.10.2014 pazartesi öğle namazına müteakip özlü köyü camiinden kaldırılmak üzere köye hareket edecektir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına, sevenlerine ve deniz camiasına başsağlığı dileriz.

Yönetim kurulu 
Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 21 - 30 Toplam 180

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 675
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9479606