Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

camimiz tadilatı başladı
Yazar recep   

Yalı Köy camimizin tadilatına başlandı.Siz değerli hemşerilerimizden bağışlarınızı bekliyoruz..Özel mesajla başkanımız rcp karakoça bağiş hakkında bilgi verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bağışlarınızı bekliyoruz.

Yorum yok
 
Foklor ekibimiz fesaneye damgasını vurdu
Yazar recep   

Giresunlular Derneklerinin yoğun çalışmaları ile FESHANE'yi sanki güzel memleketimiz GİRESUN’A Çevirdiler. Civil yalı köyü derneğimiz üyesi ve yönetiminde olduğumuz Tirebolu dernekler federasyonu olarak Giresun kültürüne yöresel yemeklerimiz ve folklor ekibimizin oyunlarıyla katkıda bulunduk. Ekibimiz Feshaneyi dolduran Giresunluların ve yerel basının ilgi odağı oldu. Ana sahneye anons edilerek oyunlarını oynadılar.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                 Civil ve Yalı köylülerin Giresun günlrine 7 den 70 e ilgisi vardı.Özellikle foklor ekibimizi beğeniyle izlediklerini belirttiler. 

1 Yorum
 
Yardımınıza ihtiyacımız var
Yazar recep   

  

Sağlığımızda ibadet ettiğimiz bir gün musallasında yatıp, avlusundan ebediyete uğurlanacağımız camimizin tadilatı için siz değerli üyelerimizin yardımına ihtiyaç vardır. Yapacağınız yardımlarla camilerimiz daha güzel ve sağlıklı olacaktır. Yapacağınız yardımları Tirebolu Civil yalı köy derneği adına Üsküdar PTT sinde 5868335 nolu hesabımıza yatırmanızı rica ederiz.

PTT de çok sıra olur benim vaktim olmuyor diyenler olabilir çalışanlar olabilir bu tür sıkıntısı olanlar bizimle irtibata geçerlerse bizler gelip makbuz karşılığı yapılacak bağışları toplayacağız.

Daha güzel Civil ve yalı köy dileğiyle.

Yorum yok
 
Gurur duyduk..
Yazar recep   
Çocuklarımız Ata şehir Giresunlular gecesine renk kattı. Henüz üç aylık yeni bir ekip olmasına rağmen Giresun kültürümüzün tanıtımında gelecek vaat ettiklerini Tempo TV aracılığıyla ülkemize gösterdiler. Geceye katılan Giresunluların beğenisini kazanan ekibiz alkışlarla gösterisini tamamlayıp özellikle bizlere unutulmaz bir gece yaşattılar hepsinin gözlerinden öpüyorum onları çok sevdiğimi bir kez daha belirtmek istiyorum.
Hocamız Selman AKARDERE’Yİ Tebrik eder bizlere ve Giresun kültürüne yaptığı katkılarından dolayı teşekkür ederim.
  

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 11 12 13 14 15 16 17 18 Sonraki > Son >>

Sonuç 171 - 177 Toplam 177

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 915
Haberler: 352
Linkler: 7
Ziyaretçi: 6560042