Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Vefaat
Yazar recep   

Gatada tedavi gören,Yalı köyününün Sevilen,sayılan çok renkli bir kişiliğe sahip olan sayın Hayri ÇAMUR'U vefaat etmiştir.Hayri ÇAMUR'A Allahtan rahmet ,yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

Ceazesi yapılacak işlemlerin ardından 04/05/2010 Saat 16,30 da Ümraniye de evinin önünden köye hareket edecektir.

7 Yorumlar
 
camimiz tadilatı başladı
Yazar recep   

Yalı Köy camimizin tadilatına başlandı.Siz değerli hemşerilerimizden bağışlarınızı bekliyoruz..Özel mesajla başkanımız rcp karakoça bağiş hakkında bilgi verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bağışlarınızı bekliyoruz.

Yorum yok
 
Foklor ekibimiz fesaneye damgasını vurdu
Yazar recep   

Giresunlular Derneklerinin yoğun çalışmaları ile FESHANE'yi sanki güzel memleketimiz GİRESUN’A Çevirdiler. Civil yalı köyü derneğimiz üyesi ve yönetiminde olduğumuz Tirebolu dernekler federasyonu olarak Giresun kültürüne yöresel yemeklerimiz ve folklor ekibimizin oyunlarıyla katkıda bulunduk. Ekibimiz Feshaneyi dolduran Giresunluların ve yerel basının ilgi odağı oldu. Ana sahneye anons edilerek oyunlarını oynadılar.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                 Civil ve Yalı köylülerin Giresun günlrine 7 den 70 e ilgisi vardı.Özellikle foklor ekibimizi beğeniyle izlediklerini belirttiler. 

1 Yorum
 
Yardımınıza ihtiyacımız var
Yazar recep   

  

Sağlığımızda ibadet ettiğimiz bir gün musallasında yatıp, avlusundan ebediyete uğurlanacağımız camimizin tadilatı için siz değerli üyelerimizin yardımına ihtiyaç vardır. Yapacağınız yardımlarla camilerimiz daha güzel ve sağlıklı olacaktır. Yapacağınız yardımları Tirebolu Civil yalı köy derneği adına Üsküdar PTT sinde 5868335 nolu hesabımıza yatırmanızı rica ederiz.

PTT de çok sıra olur benim vaktim olmuyor diyenler olabilir çalışanlar olabilir bu tür sıkıntısı olanlar bizimle irtibata geçerlerse bizler gelip makbuz karşılığı yapılacak bağışları toplayacağız.

Daha güzel Civil ve yalı köy dileğiyle.

Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 11 12 13 14 15 16 17 18 Sonraki > Son >>

Sonuç 171 - 178 Toplam 178

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 2823
Haberler: 354
Linkler: 7
Ziyaretçi: 8377309