Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Piknikte eğlendik
Yazar recep   

 

 

 

Geleneksel pikniğimizi bu yıl köyde yaptık. köy halkımız fındık mevsimi olmasına rağmen pikniğe beklenenin üzerinde katılım sağladı. Pikniğimiz de köylülerimiz Kemençe sanatçısı Hüseyin çendeoğlu ses sanatçıları Elifçe, Erdoğan Erol, Murat Muhçu’nun söylediği şarkılarla doyasıya eğlendi.

Dernek başkanı Recep KARAKOÇ Yaptığı kısa konuşmada birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek yaptıkları faaliyetler hakkında kısa bilgiler verdi. Yapılacak çok faaliyet olduğunu, faaliyetlerin önünde tek engelin aidat toplama ve verilen vaatlerin yerine getirilmemesi olduğunu söyledi. Daha sonra Kurucu başkan Hasan KABACA’yı Kürsüye davet ederek bir selamlama konuşması yapmasını istedi KABACA yaptığı selamlama konuşmasında derneği biz kurduk bizden sonra derneğimizin faaliyet çıtasını yükseklerde görmek bizleri sevindiriyor, yönetim kurulunu alkışlıyorum dedi.

Çeşitli aktivitelerin de yapıldığı piknikte Civil ve yalı köylü gençler arasında yapılan halat çekme yarışmasını Civil li gençler kazandı. Kaşıkta Yumurta taşıma yarışını Caner ve Can Kazandı.

Çuval da koşma yarışmasını erkeklerde Furkan Kızlarda Dilara kazandı.

Bilek güreşinde Ahmet, Kerem, Yusuf, İbrahim, Kaan, İrfan, Şafak Kazandılar. Bayanlarda Beyza birinci oldu.

Etkinlikte çocuklarda unutulmadı Çeşitli oyuncakların dağıtımıyla çocuklar sevindirildi.

Etkinliğe katılan Ziraat yüksek Mühendisi Dilek Demirtaş,Tirebolu ziraat odası başkanı Erim Yaman ve Tarım ilçe müdürü Abdulkadir bey de halkımızı fındık yetiştirme konusunda bilgilendirdiler.Toprak analizi yapılmasının çok önemli olduğuna dikkat çektiler.

Pikniğimizde bizleri yalnız bırakmayan.

Tirebolu PTT Müdürü Abdullah bey, İl genel meclis üyesi Halil Demiral ve Murat Aslan,MHP il genel meclis üyesi Bahri dönmez,Ede köyü eski muhtarı Cemil Çendeoğlu,TİRDEF Başkan yar.İbrahim Balcıoğlu,Kamil Sakal Pendik Tirebolu’lular derneği başkanı Talat Öztürk,Kovan pınar köyünden Hasret Yurdakul,Ümit Yurdakul,Gazi Osman paşa Giresunlular derneği  Mehmet Balcıoğlu,Özlü köyü derneği yönetim kurulu üyesi Mürsel Altay ve Temel Altay,Tirebolu eğitim ve kültür derneği Başkanı Cemile Dede,Tülay Danacı Ve hasan bey,AKP Tirebolu ilçe başkanı Hüseyin Dost ve Yön.kur.üye.Sedat Pir,Yusuf Öztürk,Hayrettin Bayrak,Tirebolu Tarım müdürü Abdulkadir bey,Tirebolu ziraat odası başkanı Erim Yaman, Ziraat yük. Müh. Dilek Demirtaş,Eğence köyü eski muhtarı Bahri Üçüncü,Tirebolulu iş adamlarından Orhan şişman.Davetimize icabet ederek bizleri onurlandıklarından dolayı kendilerine Teşekkür ederiz.

Bu etkinliği gerçekleştirmek içim derneğimize maddi destek sağlayan

Ayhan KILIÇ, V.Nedim KÜÇÜK, Avni KÜÇÜK, Hüseyin BEŞLİ, Özcan BEŞLİ, İsmail ELDEMİR, Haşim KÜÇÜK, Nurfan KARTAL, Abdullah KEÇECİ, Sağladıkları maddi katkıdan dolayı teşekkür ederim.

Etkiliğimizin hazırlık aşamasında emeği geçen yönetim kurulu üyelerine,Özellikle tüm faaliyetlerimizin mutfağı olan Mevlüt Bayrak'a çok teşekkür ederim.

Pikniknik yapılacak yerin pikniğe hazır hale gelmesinde çalışan gençlerimiz,Aslan kılıç,Ahmet Kartal,Furkan Karakoç,Yusuf Karakoç,Caner Kartal,can,irfan,isimlerini hatırlayamadığım gençlerimize çok teşekkür ederim.

 

İrfan Kerimin (soytaro irfan) kızı Ayşe Uludüz'e misafirlerimize dağıtılmak üzere derneğimize yaptığı sarma ikramından dolayı teşekkür ederim.

  5 Yorumlar
Devamı...
 
Adına Yakışır final oldu
Yazar recep   
Yaklaşık bir buçuk aylık maratonun ardından turnuvamız muhteşem bir final maçıyla sona erdi. Şampiyon mu kim? Birinciyi yenen takım şampiyon oldu. Küplüce spor ipi göğüsleyen takım oldu. Maçlardan önce her iki takım kaptanları arayarak kupayı alan takım kim olursa Deprem Şehidimizin Annesine hediye etmek istediklerini belirtiler. Bu davranışlarından dolayı her iki takım oyuncularını kutluyor bir kez daha teşekkür ediyorum.Maça ilginin yoğun olması ise bizleri şaşırtmadı desek yalan olur, özellikle birinci ligde bile görmeye alışık olmadığımız bayan seyircilerin sayısı çok fazlaydı. onlarada teşekkür ediyoruz.

Hele birisi vardı ki burada yazmadan edemeyeceğim yaklaşık yüz kişilik oyuncu ve seyirciyi tepe kafe de yemeğe götüren Sayın Avni KÜÇÜK ve Sayın Nedim KÜÇÜK Ağabeylere çok teşekkür ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

                               

6 Yorumlar
Devamı...
 
Teröre lanet olsun
Yazar recep   

Terör saldırılarında şehit olan evlatlarımıza rahmet diler yakınlarına ve yüce Türk ulusuna sabırlar dileriz.Ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kastedenleri lanetle kınıyor,Devletimizden terör belasının ülke dışındaki destekçisi olan ülkelere yaptırım uygulamasını bekliyoruz.

Yorum yok
 
1.Tirebolu kültür ve sanat günleri
Yazar recep   

Bu yıl ilkini düzenlediğimiz 1.Tirebolu kültür günleri şahane konu ve konuklarıyla tarihe bir sayfa düştü. Çok değerli hocalarımızın konuk olduğu panellerle gerçek bilgilere, Tirebolu ve Giresun’umuzun tarihteki yerini, dedelerimizin kahramanlıklarını, annelerimizin cephedeki babalarımıza, genç kızlarımızın yavuklularına yazdığı şiirleri belgeleriyle bizlere anlattılar.

 

Tirebolu Anadolu Lisesi öğrencilerinin oynadığı Hüseyin Avni Alparslan konulu, “Ayrılık Davulu” tiyatro oyunu izleyenleri ağlattı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

köyümüzden katılım yine yoktu yine derneğimiz yalnız kaldı. Derneğimizi Avni KÜÇÜK ve eşi, Nedim KÜÇÜK ağabeyle yalnız bırakmadılar kendilerine bir kez daha teşekkür erdim. Köylülerimiz, özellikle gençlerimiz adına bu etkinliği izleyemedikleri için çok üzgün olduğumu belirtmek istiyorum. Üzüldük.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gençlerimizden beş kişi etkinlikte derneğimiz adına iki gün boyunca çalıştılar,dreneğimizin hazırladığı ikramları dağıttılar.Sevgi KABACA, Furkan KARAKOÇ, Hızır ŞAHİN, Tolga KİRBİTÇİ ve özellikle teşekkürü ayrı etmek istediğim Zeynep ÇİMEN. Bu gençlerimize ayrı ayrı teşekkür ederim.

 

 

Etkinliğe derneğimiz adına Yaptığı Yağlı boya tablolarıyla Berrin KARAKOÇ katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tirebolulu denizciler adlı kitabın yazarı araştırmacı yazar Ayhan YÜKSEL’E Plaketini Dernek başkanımız Recep KARAKOÇ verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tirebolu Anadolu Lisesi aile birliği başkanı hemşerimiz Asiye KEÇECİ ile de etkinlikte tanışma imkânı bulduk.(Reşit Dayımızın hanımı)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kısacası etkinliği kaçıranlar çok şey kaçırdılar.

 

 

1 Yorum
 
<< İlk < Önceki 11 12 13 14 15 16 17 18 Sonraki > Son >>

Sonuç 161 - 170 Toplam 180

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 671
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9478159