Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Adına Yakışır final oldu
Yazar recep   
Yaklaşık bir buçuk aylık maratonun ardından turnuvamız muhteşem bir final maçıyla sona erdi. Şampiyon mu kim? Birinciyi yenen takım şampiyon oldu. Küplüce spor ipi göğüsleyen takım oldu. Maçlardan önce her iki takım kaptanları arayarak kupayı alan takım kim olursa Deprem Şehidimizin Annesine hediye etmek istediklerini belirtiler. Bu davranışlarından dolayı her iki takım oyuncularını kutluyor bir kez daha teşekkür ediyorum.Maça ilginin yoğun olması ise bizleri şaşırtmadı desek yalan olur, özellikle birinci ligde bile görmeye alışık olmadığımız bayan seyircilerin sayısı çok fazlaydı. onlarada teşekkür ediyoruz.

Hele birisi vardı ki burada yazmadan edemeyeceğim yaklaşık yüz kişilik oyuncu ve seyirciyi tepe kafe de yemeğe götüren Sayın Avni KÜÇÜK ve Sayın Nedim KÜÇÜK Ağabeylere çok teşekkür ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

                               

6 Yorumlar
Devamı...
 
Teröre lanet olsun
Yazar recep   

Terör saldırılarında şehit olan evlatlarımıza rahmet diler yakınlarına ve yüce Türk ulusuna sabırlar dileriz.Ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kastedenleri lanetle kınıyor,Devletimizden terör belasının ülke dışındaki destekçisi olan ülkelere yaptırım uygulamasını bekliyoruz.

Yorum yok
 
1.Tirebolu kültür ve sanat günleri
Yazar recep   

Bu yıl ilkini düzenlediğimiz 1.Tirebolu kültür günleri şahane konu ve konuklarıyla tarihe bir sayfa düştü. Çok değerli hocalarımızın konuk olduğu panellerle gerçek bilgilere, Tirebolu ve Giresun’umuzun tarihteki yerini, dedelerimizin kahramanlıklarını, annelerimizin cephedeki babalarımıza, genç kızlarımızın yavuklularına yazdığı şiirleri belgeleriyle bizlere anlattılar.

 

Tirebolu Anadolu Lisesi öğrencilerinin oynadığı Hüseyin Avni Alparslan konulu, “Ayrılık Davulu” tiyatro oyunu izleyenleri ağlattı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

köyümüzden katılım yine yoktu yine derneğimiz yalnız kaldı. Derneğimizi Avni KÜÇÜK ve eşi, Nedim KÜÇÜK ağabeyle yalnız bırakmadılar kendilerine bir kez daha teşekkür erdim. Köylülerimiz, özellikle gençlerimiz adına bu etkinliği izleyemedikleri için çok üzgün olduğumu belirtmek istiyorum. Üzüldük.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gençlerimizden beş kişi etkinlikte derneğimiz adına iki gün boyunca çalıştılar,dreneğimizin hazırladığı ikramları dağıttılar.Sevgi KABACA, Furkan KARAKOÇ, Hızır ŞAHİN, Tolga KİRBİTÇİ ve özellikle teşekkürü ayrı etmek istediğim Zeynep ÇİMEN. Bu gençlerimize ayrı ayrı teşekkür ederim.

 

 

Etkinliğe derneğimiz adına Yaptığı Yağlı boya tablolarıyla Berrin KARAKOÇ katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tirebolulu denizciler adlı kitabın yazarı araştırmacı yazar Ayhan YÜKSEL’E Plaketini Dernek başkanımız Recep KARAKOÇ verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tirebolu Anadolu Lisesi aile birliği başkanı hemşerimiz Asiye KEÇECİ ile de etkinlikte tanışma imkânı bulduk.(Reşit Dayımızın hanımı)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kısacası etkinliği kaçıranlar çok şey kaçırdılar.

 

 

1 Yorum
 
Geçmiş olsun
Yazar recep   

Köyümüz sakinlerinden Seyfi BAYRAK bacaklarındaki rahatsızlığından dolayı amliyat olmuştur.

Geçirdiği Amaliyat sebebiyle kan ihtiyacı vardır.Kan gurubu önemli değil kan verebilecek hemşerilerimizin göztepe SSK hastanesine gitmelerini rica eder,Seyfi  ağabeye  geçmiş olsun dileklerimizi sunar acil şifalar dileriz.

İrt.Telefonu  Recep BAYRAK. 0538 601 15 60 

1 Yorum
 
<< İlk < Önceki 11 12 13 14 15 16 17 18 Sonraki > Son >>

Sonuç 161 - 170 Toplam 179

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 397
Haberler: 355
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9092913