Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

1.Tirebolu kültür ve sanat günleri
Yazar recep   

Bu yıl ilkini düzenlediğimiz 1.Tirebolu kültür günleri şahane konu ve konuklarıyla tarihe bir sayfa düştü. Çok değerli hocalarımızın konuk olduğu panellerle gerçek bilgilere, Tirebolu ve Giresun’umuzun tarihteki yerini, dedelerimizin kahramanlıklarını, annelerimizin cephedeki babalarımıza, genç kızlarımızın yavuklularına yazdığı şiirleri belgeleriyle bizlere anlattılar.

 

Tirebolu Anadolu Lisesi öğrencilerinin oynadığı Hüseyin Avni Alparslan konulu, “Ayrılık Davulu” tiyatro oyunu izleyenleri ağlattı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

köyümüzden katılım yine yoktu yine derneğimiz yalnız kaldı. Derneğimizi Avni KÜÇÜK ve eşi, Nedim KÜÇÜK ağabeyle yalnız bırakmadılar kendilerine bir kez daha teşekkür erdim. Köylülerimiz, özellikle gençlerimiz adına bu etkinliği izleyemedikleri için çok üzgün olduğumu belirtmek istiyorum. Üzüldük.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gençlerimizden beş kişi etkinlikte derneğimiz adına iki gün boyunca çalıştılar,dreneğimizin hazırladığı ikramları dağıttılar.Sevgi KABACA, Furkan KARAKOÇ, Hızır ŞAHİN, Tolga KİRBİTÇİ ve özellikle teşekkürü ayrı etmek istediğim Zeynep ÇİMEN. Bu gençlerimize ayrı ayrı teşekkür ederim.

 

 

Etkinliğe derneğimiz adına Yaptığı Yağlı boya tablolarıyla Berrin KARAKOÇ katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tirebolulu denizciler adlı kitabın yazarı araştırmacı yazar Ayhan YÜKSEL’E Plaketini Dernek başkanımız Recep KARAKOÇ verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tirebolu Anadolu Lisesi aile birliği başkanı hemşerimiz Asiye KEÇECİ ile de etkinlikte tanışma imkânı bulduk.(Reşit Dayımızın hanımı)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kısacası etkinliği kaçıranlar çok şey kaçırdılar.

 

 

1 Yorum
 
Geçmiş olsun
Yazar recep   

Köyümüz sakinlerinden Seyfi BAYRAK bacaklarındaki rahatsızlığından dolayı amliyat olmuştur.

Geçirdiği Amaliyat sebebiyle kan ihtiyacı vardır.Kan gurubu önemli değil kan verebilecek hemşerilerimizin göztepe SSK hastanesine gitmelerini rica eder,Seyfi  ağabeye  geçmiş olsun dileklerimizi sunar acil şifalar dileriz.

İrt.Telefonu  Recep BAYRAK. 0538 601 15 60 

1 Yorum
 
Artık yeter,lanetle kınıyoruz.
Yazar recep   
Gazze'ye insani yardım götüren gemilere saldıran İsrail'i lanetliyoruz.

Çok sayıda insanın ölümüne ve yaralanmasına neden olan İsrail'in bu saldırısını nefretle kınıyoruz. Birleşmiş Milletler başta olmak üzere, tüm akl-ı selim ülkelerin mazlum Filistin halkının yanında yer alacağı uluslararası kamuoyunun oluşmasında geç kalınmaması, İsrail'in bu davranışının mutlaka karşılık bulması gerektiğini bütün dünya ile paylaşmak istiyoruz.

Dünya ya barışı ve özgürlük çağrıları yapan batı dünyasının sahte yüzü, İsrail'in gerçekleştirdiği katliamlara sessiz kalmasıyla bir kez daha ortaya çıkmıştır. Yapılan insanlık dışı olayı kınıyoruz.

İskenderun’da Mehmetçiğimize yapılan hain saldırıyı kınıyor, şehit olan askerlerimizin yakınlarına, Yüce Türk ulusuna baş sağlı ve sabırlar dileriz.

2 Yorumlar
 
Kadın kollarından Çağrı.
Yazar recep   

Birlikte olalım 

Öncellikle tüm tanıdıklarıma hatta tanımadıklarıma, eşe dosta tüm hemşerilerime kocaman sevgiler ve saygılar sonra siteyi hayata geçirmekte emeği geçen tüm ağabeylerime teşekkür ederim.
Bizler elimizden geldiğince gurbet elde memleketimizin güzelliklerini, örf adet gelenek ve kültürünü yaşamak ve yaşatmak için çalışıyoruz; güzel bir forklör grubu oluşturduk öncellikle gecemizde sizlere hitabettiler daha sonra bir TV programında gururumuzu kabartıp bizleri ağlatılar son olarak ta Fes hane şenliklerinde taraflı tarafsız büyük bir hayran kitlesine kavuştular.
Çünkü bizim derneğimizin imkanlarıyla hatta çok daha büyük imkanlarla bölgemizde faaliyet gösteren hiç bir dernek yada kuruluş bu kadar küçük yaşta ve 2,5 ay kadar kısa sürede bir forklör grubunu sahneye sürememiştir; bunun için başkanımız Recep KARAKOÇ’A Mevlüt BAYRAK’A çocuklarımızın hocası Selman AKARDERE’ YE ve öğrencileri derslere getirip götüren Güngör KARTAL'A ve tüm hemşerilerimize; ama öncellikle beklenenden çok daha fazla çaba sarf edip beklentilerimizin üzerine çıkan forklör öğrencilerimize canı yürekten teşekkür ederiz

Şimdi biz bir adım attık sizden de bizlere destek olmanızı bekliyoruz özellikle kadınlarımızı sosyal etkinliklerin içinde daha fazla görmek isteriz örneğin oynanan futbol turnuvasına kadınlarımızın destek olarak katılmasını bekliyoruz su ana kadar gozlemledıgımız bayan katılımcılar iki elin parmağı kadar, arada bir kadınlar arasında görüşelim adına da CIVIL YALIKOY KADIN GUNLERI diyelim ilk olarak 3-5 kisi başlayıp adını koyalım katılımcılarımız zamanla artacaktır, görüşmelerimiz de koyden koye senede bir kez değil İstanbul da da devam etmiş olur

Bu konuda görüş ve desteklerinizi bekliyoruz. Kadın kolları başkanı Zuhal KÖSE

1 Yorum
 
<< İlk < Önceki 11 12 13 14 15 16 17 18 Sonraki > Son >>

Sonuç 161 - 170 Toplam 177

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 1752
Haberler: 352
Linkler: 7
Ziyaretçi: 7087932