Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Civil köyüne ikinci su sondajı
Yazar recep   
Tirebolu’nun en aktif, Civil Köyünün çalışkan Muhtarı Hayrettin KÜÇÜK Civil, Yalı köyü ve komşusu özlü köyünü de susuzluktan kurtaracak bir projeyi daha başlattı.     

                     

                  Civil köyü karşı mahallesinde Ambarlarini deresinde anayol üzerinde bulunan (Haşdağının eteği)su deposunun hemen yanına yapılan sondajda su bulundu, bulunan suyun aralık ayı içerisinde debisi (saniyede kaç lt su olduğu ) ölçülecek, sonra tahlil yapılacak tahlil sonucu iyi çıkarsa proje yapılacak eğer su yeterli olursa civil yalı ve özlü köyü bu sondajdan beslenecek. Suyu daha küçük motorlu depoya basmak ve elektrik sarfiyatını azaltmak amaçlanmıştır. Hem temiz su kullanmak hem de ucuz su kullanmak. Bundan sonraki işler civil ve yalı köyü halkına kalıyor inşallah birlik beraberlik olur yapılacak olan projeyi gerçekleştiririz şimdiden herkese hayırlı olsun.

 

4 Yorumlar
 
Byramınızı tebrik ederiz.
Yazar recep   
Keseceğiniz kurbanları usulüne uygun olarak ehil kişilere kestiriniz. Kurban kesim işleminden sonra kesim yaptığımız yerleri kesim öncesi haline getirip temizlemek kurbanın önemli kurallarından birisidir.Kurban kesmeden yalnız bağış kurban yerine geçmez. Kestiğimiz kurbanların paylaşımında kurban kesmeyen yakınlarımızı ve komşularımızı unutmayalım. Kurban demek paylaşım demektir Rabbimiz keseceğimiz ve kestiğimiz kurbanları kabul etsin.Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder; tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ederiz. 

 

2 Yorumlar
 
demir yolu en uygun yerden geçsin
Yazar recep   
Demir yolu paneli ile ilgili haberleri  http://www.yenitirebolu.com/tirebolu/9851-guzergahi.html adresinde bulabilirsiniz Yorum yok
 
Demir yolu paneline bekliyoruz.
Yazar recep   
 

Derneklerin faaliyetlerinde daha etkin ve faydalı olabilmek için üyelerinin maddi ve manevi desteğine ihtiyaçları vardır, yaptıkları her faaliyette onları yanlarında görmekten çok büyük güç ve destek alırlar. Bu amaçla derneğimizin daha aktif, daha etkili, Tirebolu ilçemizin elli dört köyü içersinde kendisinden bekleneni yerine getirmesi alanında lokomotif olabilmesi siz sayın üyelerimizin maddi ve manevi desteği ile mümkün olacaktır.

Civil yalı köy derneği yönetimi olarak Erzincan Tirebolu arasında yapılacak demir yolu için Tirebolu dernekler federasyonu çatısı altında çalışmalara aktif ve etkili katkı sağlamaktayız. Bu amaçla 7 Kasım 2010 Pazar günü saat 13:00’ de Üsküdar Altunizade Kültür Merkezinde geniş katılımlı Harşit Vadisi Demiryolu konulu bir panel gerçekleştireceğiz, Köy halkımızı panele katılmaları konusunda duyarlı olmaya davet ediyoruz.07 Kasım Pazar gün saat 13 de Hep birlikte derneğimizin filaması altında buluşmak dileğiyle. 

 

Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 11 12 13 14 15 16 17 18 Sonraki > Son >>

Sonuç 151 - 160 Toplam 180

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 671
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9478194