Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

vefaat
Yazar recep   

Köyümüz sakinlerinden Seyfi BAYRAK'IN Annesi sabire hanım vefat etmiştir cenazesi 24.01.2011 ikindi namazına mütakip ümraniye birlik mahallesinden kaldırılacaktır.Merhumeye Allahtan rahmet,yakınlarına sabırlar ve başsağlığı dileriz.

 

Ayrıca Köyümüz sakinlerinden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Acem Şabanı)Şaban YENİTÜRK Vefaat etmiştir.Cenazesi 25.01.2011 günü öğle namazına mütakip Gazi osman paşa Barbaros Hayrettin paşa mah.no 1079 sok Küçük köy Hüdai camiinden öğle namazına mütakip kaldırılacaktır.Merhuma Allahtan rahmet,yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

4 Yorumlar
 
cenaze
Yazar recep   

Köylülerimiz Ahmet Kabaca’yı yüksek katılımla son yolculuğuna uğurladı.

 

 

                             Cenaze namazını emekli imam Arif hoca kıldırdı. Arif hoca yaptığı kısa vaaz konuşmasında şimdi hocanın susma zamanıdır bizlere en güzel vaazı Ahmet amcamız yapmaktadır dedi. Yüce ALLAH Her canlı ölümü tadacaktır ayetini anlayan kullardan eğlesin. Yapılan şahadetin ve helalliğin ardından kılınan cenaze namazından sonra cenaze karaca Ahmet mezarlığında toprağa verildi.

4 Yorumlar
 
Köyümüzde ağaçlandırma....
Yazar recep   

                   Derneğimiz yalı köyde deniz kenarında bulunan toprak alanı ağaçlandırmak amacıyla köye yüz adet çam fidanı gönderdi. Civil ve Yalı Köy muhtarları Sayın Hayrettin KÜÇÜK ve Sayın İbrahim KILIÇ Çam fidanlarının dikimini gerçekleştirdiler.

                       

Dernek başkanımız yaptığı açıklamada “inşallah beş on sene sonra ömrü olanlar bu ağaçların gölgesinde pikniğini yaparak denize girecekler” dedi. Üyelerimiz aidatını ödeseler yapılacak daha çok hizmetler olduğunun altını çizen başkan yaklaşık iki yüz elli kişiye cep telefonu üzerinden bir evet yazmakla sırasız, zahmetsiz aidat ödemi imkânı sunduklarını fakat geriye dönüş yapan on dört kişi olduğunu söyledi. Yinede ümidimizi kaybetmedik diyen başkan çalışmalarımızı ağırda olsa yürütmeye devam edeceğiz dedi.

                     

Yorum yok
 
Okulumuz...
Yazar recep   

  

 

 

 

 

            

 

                          Yalı köy Okulu ve çevresi bakımsız halde. Bir zamanlar bahçesinde koşuşan, öğrenim gören öğrencileriyle köyün kandili durumunda olan okulumuz şimdi kendisine uzanacak yardım elini bekliyor.

 

Derneğimiz okulumuzun çevresini ve bahçesini düzenleyerek etrafını telle çevirme kararı aldı.Bu kararın gerçekleşmesi için okulumuzdan mezun olanları tarihini daha sonra belirleyeceğimiz bir kahvaltıda buluşturup konuyu sonuca bağlamayı planlamaktadır.Sizleri okutan,birçok anılarınızın saklı olduğu okulunuzu kurtarmaya siz değerli mezunlarını bekliyoruz.Katılmak isteyenleri, Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin. adresine ve yorumlar bölümüne isim yazdırmanızı rica ederiz.

 

Anılarımızı,hatıralarımızı ve okulumuzu yaşatmak için Sizleri bekliyoruz. 

3 Yorumlar
 
<< İlk < Önceki 11 12 13 14 15 16 17 18 Sonraki > Son >>

Sonuç 141 - 150 Toplam 177

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 1752
Haberler: 352
Linkler: 7
Ziyaretçi: 7087962