Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Pikniğimizi yaptık
Yazar recep   
Civil Yalı köy derneği pikniği 17 Temmuz 2011 Pazar günü yapıldı.

Dernek Başkanı Recep KARAKOÇ Yaptığı konuşmada Terörü lanetlediklerini belirterek: Terörün istediği ülkemizde kargaşa yaratmak normal yaşantıyı sekteye uğratmak olduğunu belirterek onlara bu fırsatı vermemek için içimiz kan ağlasa da pikniğimizi Gerçekleştireceğiz dedi.

             

Kısaca dernek faaliyetlerinden bahsederek son baharda yapılacak ve yedi den yetmişe herkesin katılabileceği bir spor turnuvasını gerçekleştireceklerini, turnuvanın içeriğini sürpriz olarak yaz sonuna kadar saklayacaklarını söyledi. Oyun nun isminin sorulması üzerine kısaca bir ipucu verdi üç kişiyle oynanıyor oyun bir salon oyunu dedi.

Gençlerimz şarkı söyledi

Okan ORUÇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zeynep nur Öztin

Yorum yok
Devamı...
 
köye pikniğe
Yazar recep   

 

Derneğimizin pikniği 17 Temmuz 2011 pazar gün saat 10 00- 20.00 saatleri arasında Yalı köy okulun bahçesinde yapılacaktır. Köy halkımıza duyurulur. Yorum yok
 
Hoş geldin Mehmet Ali Bebek.
Yazar recep   
06 Haziran 2011 günü Yalı köyünden Sevim (Türkan) & Eyüp Sabri Çalapverdi’nin Torunları,Pınar & Emrah Çalapverdi’nin Mehmet Ali İsmini verdikleri oğlu olmuştur. Mehmet Ali bebeğe ailesiyle birlikte hayırlı uzun ömürler dileriz.  Yorum yok
 
hüseyin beşliyi ziyaret ettik
Yazar recep   

Derneğimize yaptığı katkılarla alanımızda ve faaliyetlerimizde daha etkin olmamızı sağlayan üyelerimizden biri olan Hüseyin BEŞLİ’Yİ İşyerinde ziyaret ettik.

 

                                        Hidrolik hortumları, otomotiv, çelik boru, hortum olmak dört ana başlıkta geniş çeşitle otomobil rekor imalatı yapıyor.

                  

 

 

                          1974 yılında Standart Torna olarak Perşembe pazarında kurulan ve faaliyete başlayan hemşerimiz, 1986'da Bayrampaşa ve bugünkü adresinde “Standart Otomotiv Rakor İmalatı LTD. ŞTİ. Olarak faaliyete devam etmektedir. 35 senenin tecrübesini, birikimini üstün kalite ile birleştirerek müşteri memnuniyetini firmasına amaç edinmiş yaklaşık 1000 yakın ürün çeşidiyle müşterilerine hizmet veriyor.

            

 

 

 

 

 

                        Bizde değerli hemşerimiz Hüseyin BEŞLİ ve ekibine kolay gelsin diyor bol ve hayırlı kazançlar diliyoruz.Detaylı bilgi için  www.standartrakor.com. 

 

Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 11 12 13 14 15 16 17 18 Sonraki > Son >>

Sonuç 121 - 130 Toplam 179

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 398
Haberler: 355
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9094263