Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Hoş geldin Mehmet Ali Bebek.
Yazar recep   
06 Haziran 2011 günü Yalı köyünden Sevim (Türkan) & Eyüp Sabri Çalapverdi’nin Torunları,Pınar & Emrah Çalapverdi’nin Mehmet Ali İsmini verdikleri oğlu olmuştur. Mehmet Ali bebeğe ailesiyle birlikte hayırlı uzun ömürler dileriz.  Yorum yok
 
hüseyin beşliyi ziyaret ettik
Yazar recep   

Derneğimize yaptığı katkılarla alanımızda ve faaliyetlerimizde daha etkin olmamızı sağlayan üyelerimizden biri olan Hüseyin BEŞLİ’Yİ İşyerinde ziyaret ettik.

 

                                        Hidrolik hortumları, otomotiv, çelik boru, hortum olmak dört ana başlıkta geniş çeşitle otomobil rekor imalatı yapıyor.

                  

 

 

                          1974 yılında Standart Torna olarak Perşembe pazarında kurulan ve faaliyete başlayan hemşerimiz, 1986'da Bayrampaşa ve bugünkü adresinde “Standart Otomotiv Rakor İmalatı LTD. ŞTİ. Olarak faaliyete devam etmektedir. 35 senenin tecrübesini, birikimini üstün kalite ile birleştirerek müşteri memnuniyetini firmasına amaç edinmiş yaklaşık 1000 yakın ürün çeşidiyle müşterilerine hizmet veriyor.

            

 

 

 

 

 

                        Bizde değerli hemşerimiz Hüseyin BEŞLİ ve ekibine kolay gelsin diyor bol ve hayırlı kazançlar diliyoruz.Detaylı bilgi için  www.standartrakor.com. 

 

Yorum yok
 
Mevlit
Yazar recep   

Reşat kizirin mevlidinde cemaate derneğimiz tarafından hazırlanan tavuklu pilav ikram edildi.

   

                    Pilavın hazırlanmasında başta Derneğimizin Köy temsilcisi Osman KILIÇ’A Civil köyü muhtarı Hayrettin KÜÇÜK’E Yalı köyü Muhtarı İbrahim KILIÇ’A katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

                 Bu tür faaliyetleri gerçekleştirmemize maddi katkı sağlayan hayır sahiplerine teşekkür ederiz, Allah Hayırlarını kabul etsin.Derneğimizin imkanları ölçüsünde bu tür etkinliklere inşallah devam edeceğiz. 

 

Yorum yok
 
rastgele
Yazar recep   
Çağlan Deresi kuruyunca vatandaşlar deniz kenarından balık tutmaya başladı.

Eskiden kıyı donamı diye bilinen hotlalar şimdi yerini çağa uygun oltalarla bırakmış.

            Derneğimiz ihtiyaç duyulursa Çapari isteği olan üyelerimize istanbuldan çapari temin edebileciğinin bilinmesini üyelerimize duyurur. Ne diyelim hadi rastgele       

 

 

Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 11 12 13 14 15 16 17 18 Sonraki > Son >>

Sonuç 121 - 130 Toplam 177

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 1752
Haberler: 352
Linkler: 7
Ziyaretçi: 7087966