Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

Tirebolu'ya İlk kar yağdı
Yazar recep   

İki gündür devam eden soğuk ve yağışlı  hava Giresun'un iç kesimlerinde dün geceden itibaren kar yağışına döndü.

Tirebolu ilçe merkezinde yağmur yağarken yüksek köylerde ise kar yağışı devam ediyor. Doğankent ilçe merkezinde karla karışık yağan yağmurun ilerleyen saatlerde kara dönüşmesi bekleniyor.Gerden, görpeli civil köyüne mevsimin ilk karı düştü. 

             Yetkililer, kar yağışının süreceğini, geceleri karayolunda don olayının yaşanacağını belirterek, sürücülerin yanlarında zincir ve çekme halatı bulundurmaları gerekmektedir uyarılarında bulundu. 

detaylar için
http://www.yenitirebolu.com/haber/koyler-kara-teslim-oldu-11524.html

Yorum yok
 
Saygıyla anıyoruz.
Yazar recep   

 

 Atatürk, sadece Türkiye için değil, dünya içinde erken kaybedilmiş bir liderdir. Atatürk, Kurtuluş Savaşı’nda verdiği mücadeleyle, tüm ezilen ülkelere örnek olmuş, onların özgürlük yolunda girdikleri mücadeleye rehberlik etmiştir. O sadece savaşların büyük komutanı değil, dünya barışının da koruyucusu ve savunucusudur. Nitekim dünya barışının önemine vurgu yapmak için söylediği; “Yurtta barış, dünyada barış” vecizesi, sadece ülkemiz tarafından değil, tüm dünya tarafından örnek alınmış ilkedir. Bir zamanlar gelir, beni unutmak veya unutturmak isteyen gayretler belirebilir. Fikirlerimi inkâr edenler ve beni yerenler çıkabilir. Hatta bunlar, benim yakın bildiğim ve inandıklarım arasından bile olabilir. Fakat ektiğimiz tohumlar o kadar özlü ve kuvvetlidirler ki bu fikirler, Hint'ten, Mısır'dan döner dolaşır gene gelir, verimli neticeleri kalpleri doldurur.Bugün Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 73. ölüm yıldönümü… Onu her zamankinden çok özlüyor, aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyoruz.  

 

Yorum yok
 
Bayramlaştık.
Yazar recep   

                                   Dernek merkezimizde hemşerilerimizle buluştuk. Bu Bayramda da simalar değişmedi, Kurban bayramı vesilesiyle dernek merkezimizde yapılan bayramlaşma merasiminde ayın simalar vardı. Bayramlaştık, hasret giderdik.

 

                                                  Başka bir programı olduğu için gelemeyen Cemal ÖLÜÇ çikolata ikram etti ve hemşerilerimizin bayramını kutladı.

Metin ERSOY, Naim ÇİMEN ve Civil köyü muhtarı Hayrettin KÜÇÜK telefonla arayarak bayram tebriklerini ilettiler.

 

 

 

Yorum yok
 
Kurban bayramınız kutlu olsun
Yazar recep   
 Değerli Müslümanlar kurban ibadetini yerine getirirken kurallara uyalım, kurbanımızı ehil kişilere kestirelim ve onlara sözlü olarak vekâlet verelim.Bağış yoluyla kurban kestirenler bağış yaptıkları kurumlara değil, kurbanı kesmek için kurbanın başında olan, onu bizzat kesen kişiye vekâlet versinler. Vekâletleri telefon yoluyla da verebiliriz.Otoban kenarlarında, trafik lambalarında ve gelişi güzel yerlerde kurban keserek güzel ibadetimizi tüm dünyaya çirkin ve kötü göstermeyelim. Kurban, kurban bayramının üçüncü gününe kadar kesilebiliyor, bu yüzden kurban kesmek için bayramın birinci günü yoğunluğa sebebiyet verip bir birimize zorluk çıkartmayalım.

Eğer kurbanımızı kendimiz kesiyorsak Kurban kesilen yerde kestiğimiz kurbandan hiçbir artık bırakmayalım. Bu dileklerle Kurban bayramınızı tebrik eder güzel, mutlu, amacına uygun bir bayram geçirmenizi dileriz.

Yönetim Kurulu Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 11 12 13 14 15 16 17 18 Sonraki > Son >>

Sonuç 101 - 110 Toplam 177

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 1752
Haberler: 352
Linkler: 7
Ziyaretçi: 7087933