Antalya Web Tasarım,Lara Web Tasarım,Lara Web Yazılım,Yazılım Hizmetleri,Web Tasarımı , Web Programlama , Grafik Tasarımı , CSS Tasarımlar , İçerik Yönetim Sistemleri,Yönetim panel tasarımları ve Yazılımları .

Giriş Formu

Anket

Syndicate

TİRDEF'DE GENEL KURUL
Yazar recep   

Derneğimizin bağlı bulunduğu TİRDEF’in (Tirebolu Dernekler Federasyonu) olağan genel kurulu, 15.01.2012 tarihinde Altunizade Kültür Merkezi’nde 13:00 – 17:00 saatleri arasında yapılacaktır. Tüm köy halkımızın katılımını bekliyoruz.

Federesyon delegelerimiz;Recep Karakoç,Mevlüt Bayrak,Mustafa Oruç,Reşat Kerim,Veysel Nedim Küçük.

Yorum yok
 
Üye ziyareti
Yazar recep   

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dernek yönetim kurulunun aldığı karar doğrultusunda, Üyelerimize yönelik planlanan ev ziyaretlerinin ilki, Derneğimiz Başkan vekili Naide ORUÇ, Genel sekreter Zuhal KÖSE, Kadın kolları Başkanı Meliha DURSUN, Kadın kolları başkan vekili Ayten Saraçoğlu, kadın kolları yön. Kur. Üyesi Gülten Kılıç ve üyelerimizden Nuran Demirkan’dan oluşan heyet ile gerçekleştirdi. Esma Saraçoğlu’nu ziyaret ederek hasbi hal giderdiler.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dernek başkanımız Recep Karakoç; Kadınlarımızın sivil toplum kurumlarında daha fazla yer almaları gerektiğinin ne kadar önemli olduğunun altını çizerek faaliyetlerimiz kadın kollarımızın da katlılarıyla daha etkin olarak devam edeceğine daha fazla inandıklarını söyledi. Üye ziyaretlerimiz devam edecek dedi

Yorum yok
 
Türkiye Eynesilli gizeme ağladı
Yazar recep   
 Giresun'un Eynesil İlçesi’nden Bursa'nın Orhangazi ilçesine yerleşen Yüksel ailesi acıların en büyüğünü yaşıyor. Şofbenden sızan gazdan zehirlenen kız kardeşlerden biri hayatını kaybetti, diğeri yaşam savaşı veriyor.


Yaşamını yitiren Gizem Bera Yüksel (11), geçen yıl öğretmeninin sınıfta arkadaşlarına öğüt verirken çektiği görüntüleri internette tıklanma rekorları kırınca televizyon kanallarında üst üste haber olmuştu. Gizem, katıldığı Beyaz Show'da ise zekâsı ve hazırcevaplığı ile izleyenleri ekran başına kilitlemiş ve kahkahaya boğmuştu.


Alınan bilgiye göre, saat 22.00 sıralarında Yüksel ailesinin Arapzade Mahallesi'ndeki evinde meydana geldi. İrem Sılay Yüksel (12) ile Gizem Bera Yüksel (11), yıkanmak için banyoya girdi.

 Baba Salih Yüksel yaklaşık 15 dakika seslerini duymadığı çocuklarını merak edince, anne Ayla Yüksel'den banyoya bakmasını istedi. Anne, İrem ve Gizem'in yerde hareketsiz buldu. Bunun üzerine Salih Yüksel, 112 Acil Servis'ten yardım istedi.
Olay yerine gelen ambulansla Orhangazi Devlet Hastanesine kaldırılan kardeşlere ilk müdahale burada yapıldı. İrem ve Gizem'in şofben gazından zehirlendiğini haber alan yakınları Devlet Hastanesine akın etti.
kaynak yeni tirebolu sitesi

http://www.yenitirebolu.com/haber/turkiye-eynesilli-kucuk-gizeme-agliyor-11767.html

Yorum yok
 
Tirebolu'ya İlk kar yağdı
Yazar recep   

İki gündür devam eden soğuk ve yağışlı  hava Giresun'un iç kesimlerinde dün geceden itibaren kar yağışına döndü.

Tirebolu ilçe merkezinde yağmur yağarken yüksek köylerde ise kar yağışı devam ediyor. Doğankent ilçe merkezinde karla karışık yağan yağmurun ilerleyen saatlerde kara dönüşmesi bekleniyor.Gerden, görpeli civil köyüne mevsimin ilk karı düştü. 

             Yetkililer, kar yağışının süreceğini, geceleri karayolunda don olayının yaşanacağını belirterek, sürücülerin yanlarında zincir ve çekme halatı bulundurmaları gerekmektedir uyarılarında bulundu. 

detaylar için
http://www.yenitirebolu.com/haber/koyler-kara-teslim-oldu-11524.html

Yorum yok
 
<< İlk < Önceki 11 12 13 14 15 16 17 18 Sonraki > Son >>

Sonuç 101 - 110 Toplam 180

Fotoğraflar

Kimler Online

Çevrimiçi yok

İstatistikler

Üyeler: 671
Haberler: 356
Linkler: 7
Ziyaretçi: 9478248